Додому НОВИНИ Культура Некомедійна комедія…

Некомедійна комедія…

91
ПОДІЛИТИСЬ

Аматорська група театру «Натхнення» ліцею №15… Репетиції, виступи перед колективом ліцею, батьківською спільнотою, польськими друзями. Та після 24 лютого в нашому залі не звучать оплески, не проводяться репетиції, яких ми, актори, чекали, як свята. Тепер наші театральні зустрічі – як теплий спогад: «А пам’ятаєш?»

І ось наша Анжела (так ми ласкаво називаємо голову міської профспілки працівників освіти і науки Бердичівської територіальної громади Цвєткову Анжелу Микитівну) спільно з УОіН (очільник Валентина Адаменко) запропонували нашій первинній профспілковій організації квитки на виставу Хмельницького обласного музично-драматичного театру імені М.Старицького «Апельсин від Єви…». Цю ідею активно підтримала директорка ліцею Ванда Івасюк.

І подумалось нам: «Що цікавого на сцені зможуть показати три актори?» Якою ж помилковою була ця думка! Креативна, натхненна гра! Це була надлюдська віддача.
Півтори години минули як мить. Цікавий задум, щохвилинне перевтілення героїні – і великий успіх на сцені. Після вистави ми та інші глядачі ще довго не розходились, обговорюючи побачене.

«Некомедійна» вистава вразила. Кожен з нового кута зору поглянув на щиру дружбу, стосунки у сім’ї, на справжнє кохання. Ось враження однієї з голів первинних профспілкових організацій: «Жінка, яка, якщо кохає, – віддається чоловікові повністю, заповнюючи життя коханого увагою і турботою від ранку до смерканку. Але наша Єва приходить до чоловіка не з апельсинами насолоди, їй достатньо всього двох слів, щоб перекинути світ чоловіків з ніг на голову».

А ще цей спектакль про талановиту молодь, яка тримає свій фронт у бою, зі скальпелем у руках, в класі, на сцені.

Переконані: настане великий День Перемоги над сатанинською ордою. Ми вийдемо на нашу маленьку сцену усім колективом ліцею і заспіваємо Великий гімн Великої нації! Великої Родини!

Ніна МИРОНЕЦЬ, заступник директора БМЛ №15,
Ольга РЕГОТУН, голова ППО БМЛ №15