Неперевершені “Краплинки”

Неперевершені “Краплинки”

280
0
ПОДІЛИТИСЬ

9-11 лютого у місті Києві пройшов XVI Міжнародний фестиваль дитячої та юнацької творчості “Зимова фантазія” в рамках проекту фестивалю “Квітуча Україна” за підтримки Міністерства культури України. Склад журі формувався з відомих артистів, педагогів творчих ВНЗ, режисерів, керівників творчих колективів, діячів культури та мистецтв. Головою журі була українська естрадна співачка, Заслужена артистка України, солістка ВІА “Мальви” Львівської обласної філармонії, солістка ВІА “Смерічка” Чернівецької обласної філармонії, Лауреат багатьох міжнародних конкурсів мультикультурних фестивалів Інесса Братущик, яка об`їздила майже всі континенти нашої рідної Землі, Лауреат першої “Червоної рути” у складі ВІА “Мальви”.

Метою фестивалю-конкурсу є:

  • презентація творчих досягнень художніх колективів та солістів, створення умов для духовного і культурного розвитку дітей;
  • створення здорового духу змагання між художніми колективами і обдарованими особистостями, встановлення творчих контактів;
  • демонстрація майстерності, зміцнення дружніх зв’язків дітей та молоді.

До участі у фестивалі були запрошені солісти, малі форми (дуети, тріо, квартети), хори та ансамблі в наступних жанрах: вокал, хореографія, інструментальний жанр, оригінальний жанр, театри мод, театральний жанр, декоративно-прикладне мистецтво.

Варто відмітити, що окрім вокалістів України із різних областей – Полтавської, Дніпропетровської, Житомирської, Черкаської, Хмельницької, Рівненської та Київської, у конкурсі брали участь ансамблі з Республіки Білорусь, Азербайджану, Литви, Молдови.

Не залишився осторонь цього чудового фестивалю Зразковий театр пісні “Краплинки” (керівник Вялова О.В., акомпаніатор Морозова О.А.) Центру позашкільної освіти ім. О.Разумкова (м. Бердичів), який на високому професійному рівні представив наш Центр у 1-й та 2-й віковій категорії.

За висновками журі, I місце у номінації “Естрадний вокал” (1-а та 2-а вікова категорії) отримав Зразковий театр пісні “Краплинки” Центру позашкільної освіти ім. О.Разумкова (м. Бердичів).

Отже, щиро вітаємо Зразковий театр пісні “Краплинки” зі здобуттям премій на фестивалі міжнародного рівня та бажаємо подальших творчих злетів на терені музичного мистецтва!

Д.М.Музиченко, методист
Центру позашкільної освіти ім. О.Разумкова.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ