Додому НОВИНИ Влада і громада Нерозривність дат і пам’яті

Нерозривність дат і пам’яті

41
ПОДІЛИТИСЬ

Незабаром Україна відзначатиме дві дуже важливі дати в житті нашої держави. 22 січня 1919 року на Софіївській площі у Києві мирним демократичним волевиявленням було прийнято Акт Злуки Української Народної республіки і Західноукраїнської Народної республіки, який законодавчо затвердив непорушну єдність і суверенність держави Україна.

А 29 січня – День пам’яті героїв Крут, пам’яті малочисельних та слабо озброєних студентів, які вступили в нерівний бій з до зубів озброєною армією Муравйова. Вони знали, що загинуть, але пішли назустріч ворогові, захищаючи рідну землю.

І нині, вже 330 день з початку повномасштабної російської агресії так само захищають Україну їх нащадки – воїни Збройних сил України, волонтери, весь народ. І пам’ять про тих, хто зупинив окупантів 24 лютого та в наступні дуже важкі дні, пам’ять про захисників «Азовсталі», Бахмуту, Соледару та нескорених міст і сіл України назавжди збережеться в пам’яті українського народу. Адже як зазначив у своєму зверненні Президент України Володимир Зеленський, захищаючи кожен клаптик української землі ми завдаємо величезних втрат ворогові і виграємо додатковий час і додаткові сили. І світ бачить ці жертви, розуміє, що своїм життям українці захищають загальнолюдські цінності і демократію. А значить, бачать свій борг перед Україною. Тож зупинимо ворога спільними зусиллями.

Богдан КИЦАК, народний депутат України