Додому НОВИНИ Влада і громада Нескорений

Нескорений

347
ПОДІЛИТИСЬ

Нещодавно ми повідомляли про спортсмена-інваліда Олександра Гусара, який вирушав на Чемпіонат світу з армреслінгу серед осіб з інвалідністю з ураженнями опорно-рухового апарату (див. “ЗБ” за 5 жовтня ц.р.). На Чемпіонаті, який відбувся в місті Анталія (Туреччина), Олександр здобув шосте місце, що стало гарним результатом для спортсмена з Бердичівщини. А збірна України, у складі якої перебував Гусар, виборола на чемпіонаті третє загальнокомандне місце.

Але на досягнутому Олександр вирішив не зупинятись. Нині він продовжує тренування у своєму улюбленому виді – армреслінгу. Для цього перейшов до спортивного клубу “Рось”, де Олександром опікується інструктор-методист Ірина Данилюк. Але в клубі постала проблема зі знаряддям, яке є специфічним для такого виду спорту. Тож спортсмен звернувся за допомогою до меценатів. І вони не відмовили!

На допомогу прийшов приватний підприємець Олексій Пер’ян, з яким вже не раз співпрацював Олександр Гусар. За допомоги мецената придбали доволі вартісний тренажерний стіл для армреслінгу. Це стіл, який заміняє спаринг-партнера, імітуючи боротьбу.

То ж нині Олександр щиро дякує меценату за допомогу та запевняє, що результати не забаряться. Впевнена у цьому й тренер Ірина Данилюк: “Є у людини мета, талант безумовно також. А головне – бажання, якого Саші не займати, сила волі. Маючи все це та необхідне знаряддя, ми будемо йти до нових перемог”.

Анатолій Горобчук.