Додому НОВИНИ Влада і громада «Не вчіть яблуню родити яблука, а краще відженіть від неї...

«Не вчіть яблуню родити яблука, а краще відженіть від неї свиней»

55
ПОДІЛИТИСЬ

Розмовляємо з депутатом Житомирської обласної ради О.В.Дмитруком:

– Олександре Володимировичу, ця фраза, що в заголовку, дуже давно була сказана нашим відомим українським мислителем та філософом Григорієм Сковородою. На мою думку ці слова в певній мірі стосуються і нинішніх подій в Україні. Адже в той час, коли Збройні сили, весь народ і влада роблять все можливе, щоб вигнати ворога з нашої землі, все більше з’являється «диванних» діячів, які невтомно продовжують давати рекомендації нашим військовим, коли і де розпочати наступ, як оточити ворога, як ефективно діяти в бою, тобто вчать наших воїнів як потрібно воювати. Чи не слід їм краще зайнятися чимось іншим, кориснішим?

– Згоден. Ситуація нині на фронті непроста. Із бойових репортажів бачимо, в яких важких умовах доводиться воювати нашим воїнам. Особливо під Бахмутом – коли під артилерійським обстрілом наші солдати виносять пораненого побратима в снігу, в болоті, мокрі, і пересуваючись по полю при черговому пострілі вони падають на нього, прикриваючи своїми тілами. Тому бачачи, якими зусиллями Україна боронить свою незалежність, навіть наші західні партнери, військові спеціалісти США, Британії та НАТО загалом не дають у публічному просторі нашим військовим порад. А наші «домашні герої» – дають.

«Не вчіть яблуню родити яблука, а краще відженіть від неї свиней» – сказав Сковорода. Тому не вчіть наших воїнів, як їм воювати, як захищати країну. Вони це знають і дуже добре це роблять. А краще кожен із «порадників» на своєму місці повинен відігнати від України «свиней». Тобто, все те, що об’їдає її, знесилює, не дає рухатись далі: корупцію, жадібність, злість та нетерпимість.

– Дякую.

Володимир КРАВЧЕНКО