Додому НОВИНИ Бізнес Не дозволяйте шахраям обдурити себе!

Не дозволяйте шахраям обдурити себе!

540
ПОДІЛИТИСЬ

Останнім часом в органах Державної фіскальної служби, в тому числі у Житомирській області та районах області, суттєво активізувались спроби невстановлених осіб злочинним шляхом заволодіти матеріальними цінностями у вигляді грошових коштів суб’єктів підприємницької діяльності від імені службових осіб Головного управління ДФС у Житомирській області. Ці злочинні дії в очах громадськості кидають тінь та негативно впливають на честь та ділову репутацію працівників Державної фіскальної служби в цілому.

Зокрема, аферисти телефонують на мобільний телефон посадовим особам суб’єкта господарської діяльності області від імені керівників податкових органів і вимагають перерахувати грошові кошти на конкретний вказаний ними банківський рахунок.

Враховуючи викладене працівники Головного управління ДФС у Житомирській області, Житомирської митниці ДФС офіційно заявляють, що посадові особи органів ДФС області жодних вказівок щодо збору грошей від свого імені ніяким довіреним особам не давали. Більше того, у ДФС наполегливо радять підприємцям та громадянам бути пильними та обачними, не вірити сумнівним пропозиціям та ретельно перевіряти інформацію.

Про подібні випадки просимо негайно повідомляти за телефонами в м. Житомирі: 418-003 (працює цілодобово).

Не дозволяйте шахраям обдурити себе!