Додому НОВИНИ Культура Не погасити пам’яті вогонь

Не погасити пам’яті вогонь

537
ПОДІЛИТИСЬ

Щороку 9 травня у село Великі Гадомці приходить велике і світле свято – День Перемоги. В ньому як барви на віковічному полотні історії та людського буття, переплелися радість і скорбота, гордість і гіркота, біль і надія.

Тут лунають пісні воєнних років, і саме тут відбувається урочистий мітинг із нагоди 72-ї річниці Великої Перемоги. Саме в цей славетний день односельчани згадують і вшановують пам’ять всіх тих, чиє життя забрала війна – ветеранів Другої світової війни, учасників АТО, дітей війни.

За традицією, Неля Войтюк усіх присутніх пригостила солдатською кашею.

А далі – мітинг-реквієм було відкрито сільським головою Л.С. Міняйло. У заході взяли участь депутат районної ради А.В. Загоруйко, приватний підприємець ПП “Гадомецьке” В.В. Єрмолаєв. Вони привітали присутніх зі святом, побажали всім міцного здоров’я, довголіття, щасливого та мирного життя.

Не залишилися без уваги учасники АТО, які були присутні на мітингу. Лариса Сергіївна подякувала їм за те, що вони ціною власного життя і здоров’я стали на захисті територіальної цілісності України.

Усі присутні схилили голови, вшановуючи пам’ять полеглих героїв Другої світової війни та героїв АТО, хвилиною мовчання.

Громада села із захопленням сприйняла виступ жіночого вокального колективу “Злагода” під керівництвом директора БК Г.Л. Матіящук. А музичні композиції та вірші на патріотичну тематику схвилювали присутніх до сліз. Особливо зворушливо звучали вірші, які читали Каріна Білоцька, Кіріл Марківський, Л.С. Міняйло, Г.Л. Матіящук.

Порадували односельчан своїми вокальними здібностями Вероніка Лопухова, Таїсія Данилюк, Г.Л. Лозко, Л.І. Баранівська, Н.М. Войтюк. Також не забули і про традицію – спільне фото на згадку.

Дай, Боже, щоби людство у вік прогресу навчилося вирішувати проблеми способом порозуміння і примирення. Миру, добра та нових звершень усім заради процвітання незалежної України!

Директор Будинку культури Г.Л. Матіящук.