Додому Поминаємо... Не стало друга аграріїв…

  Не стало друга аграріїв…

  616
  ПОДІЛИТИСЬ

  Не стало друга аграріїв…

  Пішов з життя Леон Романович Ліпецький, який будучи багато років керівником Бердичівського пивоварного заводу тісно співпрацював з селянами. Він завжди був надійним партнером сільськогосподарських підприємств. В найважчі часи для колгоспів, радгоспів, фермерських господарств Леон Романович підставляв плече допомоги і підтримки. Він був безперечним авторитетом і шанованою людиною серед аграріїв. Ліпецький був однаково доступним і простим як для відомих господарників, так і по-батьківськи уважним до молодих керівників сільгосппідприємств.

  Районна організація Аграрної партії України сумує з приводу смерті Леона Романовича Ліпецького і висловлює глибоке співчуття рідним і близьким покійного.


   

  Колектив СФГ “Агро-Сем-3” с.Семенівка сумує з приводу смерті директора Бердичівського пивоварного заводу Ліпецького Леона Романовича та висловлює глибоке співчуття рідним і близьким покійного.


   

  Колектив СТОВ “Урожай” с. Скаківка сумує з приводу смерті директора Бердичівського пивоварного заводу Ліпецького Леона Романовича та висловлює глибоке співчуття рідним і близьким покійного.


   

  Колектив ТОВ “Бердичівський пивоварний завод” сумує з приводу смерті свого незмінного керівника, прекрасної, доброї і співчутливої людини, Почесного громадянина нашого міста – Ліпецького Леона Романовича і висловлює глибоке співчуття рідним та близьким покійного.


  Колектив ТОВ “Бердичівпиво” сумує з приводу смерті директора Бердичівського пивоварного заводу, мудрого керівника і наставника – Ліпецького Леона Романовича і висловлює щирі співчуття рідним і близьким покійного.