Додому НОВИНИ Влада і громада Не стріляймо у минуле

Не стріляймо у минуле

756
ПОДІЛИТИСЬ

Наближаються місцеві вибори. Раніше про них ЗМІ в порівнянні з парламентськими та виборами Президента майже не згадували. А зараз зовсім інша картина. Бо на рівень об’єднаних громад переходить багато повноважень, прав і, звичайно, відповідальність. Про їх важливість в долі країни свідчить те, що навіть важковаговики-політики, народні депутати і навіть губернатори включились у цю боротьбу. Створили для цього навіть власні місцеві партії. Що ж, нехай переможе сильніший.

Разом із тим дуже хотілося б, щоб претенденти на різні посади зосередились на тому, як вони будуть працювати, на своїх програмах, а не на критиці попередників чи конкурентів. Адже у нас, слов’ян, напевно з генами батьків передалась віра в «доброго царя» та любов до критики минулого.

Недарма в Біблії є такі слова: «Ми увійшли в їх працю». Тобто, не варто огульно відкидати минуле та здобутки тих, хто його творив. Так, люди і країна повинні змінюватись. Наші діти мусять бути кращими, мудрішими нас. Бо саме в цьому прогрес, розвиток. А окремо взяті «кіндер-сюрпризи» не принесуть нам щастя. Змінитись повинне все суспільство, використовуючи і позитивний попередній досвід. Отже, не стріляймо у минуле…

Володимир КРАВЧЕНКО.