Додому НОВИНИ Влада і громада Нова амбулаторія будується, а новий автомобіль вже приїхав!

Нова амбулаторія будується, а новий автомобіль вже приїхав!

659
ПОДІЛИТИСЬ

Позитивну дію закону про сільську медицину, який впроваджується в рамках медичної реформи, відчувають жителі громад Бердичівщини.

Нещодавно у Гришківцях розпочалося будівництво нової сучасної амбулаторії сімейної медицини. Лише на початку червня тут заклали перший камінь і освятили початок доброї справи, а вже роботи на території йдуть повним ходом: завезені будматеріали, працює техніка. Певна затримка початку будівництва була пов’язана з проходженням цією земельною ділянкою кабелю міжнародного значення, але проблему вирішили.

Шефство над цієї справою взяв депутат Верховної Ради України Олександр Ревега, який цими днями особисто приїхав проінспектувати, як ідуть роботи на об’єкті. Приїхав… на новенькому автомобілі, який відтепер використовуватимуть у своїй роботі сімейні лікарі Гришковецької амбулаторії.

Будучи присутнім за закладанні першого каменю новобудови, Олександр Ревега взяв собі на замітку прохання селищного голови і медичних працівників про необхідність автомобіля, та пообіцяв допомогти. Яким же було здивування, коли через два тижні новенька автівка, придбана в рамках державної програми, під’їхала до Гришковецької адмінбудівлі, із-за керма вийшов народний депутат і передав селищному голові Ірені Лісовій ключі. Такого сюрпризу, та ще й так швидко, ніхто не чекав!

“Від усіх мешканців дякую Олександру Васильовичу! Цей автомобіль нам дійсно дуже потрібний. Наша громада дуже велика – це 17 населених пунктів, 10 тисяч населення… Ми вдячні нашому народному депутату і за розуміння, і за оперативність”, не стримує емоцій Ірена Лісова … й одразу теж сідає за кермо, аби випробувати новеньку автівку. Кому не кортить кермувати – поспішають сфотографуватися поруч. Автомобіль – дійсно достойний, такий і по болоту проїде, і крізь сніговий замет.

Сімейний лікар Наталія Случич розповіла, як доводилося обслуговувати виклики: “І пішки ходили, і на велосипедах їздили, й односельців підвезти просили, а тепер вже маємо власний автомобіль, переваги якого, сподіваюся, дуже швидко відчують наші пацієнти”.

Народний депутат Олександр Ревега каже: і надалі працюватиме над тим, щоб медики Бердичівщини мали можливість надавати якісну допомогу навіть у найвіддаленішому куточку найменшого села.

Роботами, які ведуться на будівництві Гришковецької амбулаторії, Олександр Ревега теж лишився задоволений. До речі, за сприяння народного депутата, нові амбулаторії сімейної медицини наразі також будуються в центрах Райгородецької та Семенівської ОТГ.

Ірина ЛЕВЧЕНКО.