Додому НОВИНИ Влада і громада Нова ініціатива громади

Нова ініціатива громади

557
ПОДІЛИТИСЬ

Цього вівторка у Семенівській громаді відбулось перше офіційне засідання робочої групи по проєкту «Підвищення місцевої соціальної згуртованості та громадської безпеки у громадах Житомирської області», реалізація якого відбувається за підтримки UNDP Ukraine/ПРООН в Україні та НУО «Сучасний Формат».

Оскільки одним із напрямів подальшої роботи визначили військово-патріотичне виховання молоді громади, під час зустрічі голова Спортивно-реабілітаційного військово-патріотичного клубу «Ветеран» Сергій Медяник представив ідею створення проєкту «Сильна нація».

Клуб «Ветеран» на території села Хажин успішно працює вже 1,5 роки. Наразі членами клубу є 25 учасників – бійці АТО та ООС, а також їх діти, діти з інвалідністю, малозабезпечені та інші соціально незахищені категорії населення. Діяльність клубу «Ветеран» спрямована на проведення занять із фізичної підготовки учасників, оволодіння військовими знаннями та навичками, а також формування високих моральних цінностей, патріотизму, етнічної та національної самосвідомості у підростаючого покоління нашої громади.

У рамках нового проєкту планується розширити діяльність клубу на територію інших населених пунктів громади. А саме – сформувати в кожному старостинському окрузі ініціативну групу з бійців АТО/ООС, членів їх сімей, учнівської та студентської молоді, інших активних мешканців.

Робоча група підтримала представлену ініціативу і рекомендувала продовжити роботу над проєктом з метою отримання фінансування. Очікується, що реалізація проєкту дозволить досягти згуртованості мешканцям громади та підвищить відчуття захищеності жителів наших населених пунктів.

Прес-служба Семенівської ОТГ.