Додому НОВИНИ Влада і громада Новий офіс – нові орієнтири

Новий офіс – нові орієнтири

170
ПОДІЛИТИСЬ

Політичний ландшафт Бердичівщини останніми тижнями дещо понизив рівень своєї активності – відчувався розслаблюючий вплив сезону відпусток. Але це ніяк не позначилось на діяльності місцевих представників політичної партії «Слуга Народу» – їх активність залишилась високою навіть у цей літній період. Яскравим прикладом такої активності стала подія, що відбулась у нашому місті цієї суботи. Але про це дещо пізніше.

Партійне будівництво будь якої політичної сили, яка планує потрапити до складу Верховної Ради, передбачає (в ідеалі) наявність окремих зручних офісів місцевих осередків чи не у кожному населеному пункті країни. А в адміністративному центрі й поготів. Після завершення адміністративної реформи, коли наш Бердичів зі статусом районного центру увібрав у себе значну кількість нових територіальних громад, наявність такого офісу стає чи не критичним елементом. І інструментом, що має активно допомагати діалогу партії з пересічними людьми.

Команда політичної сили «Слуга Народу» на відкритті районного офісу

Можливо, саме це й стало тим основним аргументом, який спонукав місцевих «слуг народу» до активності, результатом якої й стало відкриття першого (і на це вони акцентували увагу окремо) районного офісу партії на мапі Житомирщини.

– Це буде центр нашої партії, – розповіла у своєму виступі під час урочистого відкриття голова фракції «Слуга Народу» в Бердичівській міськраді Анна Левандовська. – Сюди люди зможуть приходити зі своїми проблемами, бажаннями, ідеями. Я хотіла б бачити більше людей ініціативних, які будуть приходити та разом, спільно з нами впроваджувати зміни. Сподіваюсь, що в кожній громаді Бердичівського району в перспективі також буде такий офіс.

Вулиця Шевченка, 18/2 – саме таку адресу має офіс. І сюди зранку приїхало прибуло чимало гостей і представників цієї політичної сили, серед яких були народні депутати України від партії «Слуга Народу» Богдан Кицак, Арсеній Пушкаренко, депутат Житомирської обласної ради від ПП «Слуга народу» Людмила Кицак, голова Бердичівської РДА Людмила Димидюк разом із депутатами місцевих рад Бердичівського району від ПП «Слуга народу», голови Гришковецької та Семенівської громад Ірена Лісова та Наталія Семенюк.

Народний депутат України Богдан Кицак

Перед своїми однопартійцями та гостями заходу виступили чи не всі представники владних і партійних структур області та району. Серед іншого обговорювали й основні стратегічні напрямки діяльності партії та партійного будівництва на сучасній Бердичівщині, адже до наступних парламентських виборів не так вже й багато часу. Але як зауважив народний депутат України Богдан Кицак, «відкриття офісу партії «Слуга Народу» – це не про вибори. Офіс партії це не просто приймальна. Це точка збору людей та ідей. Інструмент діалогу партії з людьми, тому що тільки в співпраці можна досягати результату».

У перспективі, запевнили на відкритті, офіси партії розпочнуть роботу в усіх районах України. На Житомирщині такі офіси планується відкрити у Новоград-Волинському, Коростені та у Житомирі.

Народний депутат України Арсеній Пушкаренко

– Відкриття офісів партії в кожному районі – це важлива ініціатива, тому що ми повинні бути на постійному зв’язку з людьми. Офіс стане майданчиком комунікації, обговорення та вирішення важливих для громад проблем. Ми відкриваємо офіс не в передвиборчий період, тому що «Слуга Народу» – це не політичний проєкт, створений під вибори. Ми системна партія з ідеологією та серйозною роботою, відзначив народний депутат України, голова Житомирської обласної організації політичної партії «Слуга Народу» Арсеній Пушкаренко.

Урочисту церемонію перерізання стрічки перед входом до офісу здійснили народні депутати України Арсеній Пушкаренко та Богдан Кицак. По тому вони увійшли до офісу, де ще довго спілкувались з партійцями та гостями заходу, давали інтерв’ю ЗМІ.

Вже в кулуарах, спілкуючись із народними депутатами та представниками партії відчувалось легке піднесення, з яким вони зустрічали цей день. Нервова напруга останніх днів звільнила місце звичній кропіткій роботі. Так, вони стали першими в області, і Бердичів на деякий час стає своєрідним випробувальним майданчиком, на прикладі діяльності якого обласні партійні функціонери робитимуть висновки щодо своїх дій та подальших напрямів діяльності.

– Ми завжди раді зустріти людину, прийняти будь-яке звернення, будь-якого характеру і спільно знайти подальші варіанти його вирішення, тому що перед нами є мета. Я думаю, перед усіма українцями стоїть мета – розбудова сильної потужної квітучої України. А це можливо тільки спільними зусиллями, – підкреслив народний депутат України, фракція «Слуга Народу» Богдан Кицак.

І перші звернення не забарились – люди побачили на стінах будівлі вже звичну їм партійну символіку і увійшли у відкриті двері. Отже, в Бердичеві офіційно запрацював офіс партії «Слуга Народу».

Анатолій ГОРОБЧУК