Додому НОВИНИ Влада і громада Новий проєкт в Семенівській громаді

Новий проєкт в Семенівській громаді

828
ПОДІЛИТИСЬ

Оскільки Указом Президента України цей навчальний рік оголошено роком математичної освіти, школи Семенівської ОТГ до кінця року реалізовуватимуть дослідницький проєкт «Наша школа в цифрах» за участі вчителів, учнів та батьків.

Знання математики у реальному житті учні зможуть продемонструвати впродовж трьох етапів. Перший етап під назвою «Гарно й затишно», який буде відбуватися у рамках літньої школи математичної грамотності, передбачає аналіз витрат на підготовку до нового навчального року.

2 етап «Смачно і корисно» – аналіз харчування, вивчення пропозицій до меню тощо. До речі, в Семенівській громаді вже закупили в усі школи нові електроплити, і з початку навчального року діти будуть смакувати свіжою випічкою. До карантину цю ідею наші кухарі апробували, вона сприйнята учнями «на ура».

На третьому етапі під назвою «Тепло і комфортно» передбачається вивчення витрат на енергоносії.

Побачимо, що з цього вийде, але в громаді переконані, що і родина, і школа мають формувати усвідомлене відношення до економії енергоресурсів, а також розуміння того, що кошти місцевого бюджету – це кошти кожного з нас.

Прикладом відповідальної громадської трансформації може слугувати дошкільний навчальний заклад «Журавлик», який розташований у селі Іванківці. Працівники дитячого садочку та небайдужі батьки його вихованців під час карантину зробили неоціненний вклад у створення комфортних умов для навчання діток. За рахунок коштів сільського бюджету закуплено матеріали, яким вправно знайшли застосування М.Герасимчук, І.Шуміловський, О.Онищук, О.Цимбал, О.Кірюхін, С.Родер, М.Чирко, В.Драчук. Окрема подяка депутатам сільської ради Миколі Климчуку та В’ячеславу Драчуку, а також ТОВ «Факт», які долучились гривнею та іншою необхідною допомогою.

Прес-служба Семенівської ОТГ.