Додому НОВИНИ «Новий 2021-2022 навчальний рік розпочався!»

«Новий 2021-2022 навчальний рік розпочався!»

116
ПОДІЛИТИСЬ

Першого вересня з самого ранку на подвір’ї Бердичівського міського ліцею лунає музика, а звідусіль сходяться учні та їхні батьки. Діти із букетами квітів у руках, серед них є й малеча – першокласники. Вони цікаві і схвильовані, міцно тримають батьків за руки.

Перед учнями та їх батьками виступила директор ліцею Ванда Івасюк. Вона звернулась до батьків та учнів із привітаннями та добрими побажаннями, представила запрошених гостей: міського голову Сергія Орлюка, заступницю міського голови Олену Петрівську та депутата міської ради Василя Толочка, які вручили навчальному закладу ноутбуки.

Після закінчення урочистої частини свято продовжується на подвір’ї навчального закладу. Педагоги ліцею підготували 12 цікавих локацій: «Піфагор», «Яблуко», «Книга», «Олівець», «Флейта», «М’яч», «Big Ben», «Слово», «Казка», «Козацтво», «Молоток», «Світлофор».

Під час свята відбувся благодійний ярмарок «Врятуймо Соломійку», який організувала і провела випускниця ліцею та мама учня Наталія Юрчишина. Зібрані кошти, а це 5203 грн., були передані батькам Соломійки.

На свято запросили працівників дитячої та міської бібліотеки, які представили власні цікаві розважальні розробки. Прикрасою заходу стали коні, на яких каталися всі охочі: і учні, і батьки, і вчителі. Нехай так цікаво, змістовно, корисно, весело проходить увесь навчальний рік!