Додому НОВИНИ Влада і громада Новини міста та району

Новини міста та району

241
ПОДІЛИТИСЬ

Ще одна гарна подія в Гришківцях

Коли в радянські часи було побудовано Гришковецьку школу, чим активно займався тодішній директор радгоспу Юрій Михальчук, тут булось чимало гарних подій.

Нещодавно відбулась ще одна: за участі голови ОДА Віталія Бунечка, народного депутата України Богдана Кицака, голів РДА та райради Людмили Димидюк та Максима Самчика нарешті відбулось урочисте завершення трирічного ремонту гімназії. Добротного, гарного.

Під супровід пісень, віршів, спортивного змагання раділи з цього приводу гості, школярі та їх батьки.

Вкотре заспокоїли районних медиків

Вже більше 30 років працівники районної лікарні не мають спокою. Адже постійно виникають чутки про приєднання районної лікарні до міської або взагалі про її закриття. Нещодавно з даного питання відбулась зустріч голови ОДА Віталія Бунечка, народного депутата України Богдана Кицака та голів РДА та райради Людмили Димидюк і Максима Самчика за участі голів об’єднаних громад з працівниками лікарні, де було заявлено, що про закриття цього медичного закладу мова не йде.

Поговорили про проблеми, зокрема, недостатнє фінансування заробітної плати, попросили, щоб до цього активніше залучались ОТГ, активніше слід комп’ютеризувати структурні підрозділи лікарні. А от щодо скорочення штатів, то було визнано – певну кількість працівників все ж доведеться звільнити. Традиційна Церемонія

З кожним роком церемонія відзначення перемог, досягнень і здобутків бердичівлян стає все масштабнішою та яскравішою. Цього-річний фотоальманах під назвою «Велич наших перемог» включив аж тисячу номінантів.

В урочистостях з нагородження разом із міським головою, його заступниками, секретарем міської ради, депутатами та іншими поважними особами взяв участь і голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко. Оплесками присутні у залі дякували матерям загиблих героїв. Дякували їм за материнський подвиг, відзначений нагородою «Знак пошани». Кращі з кращих отримували відзнаки у вже традиційних номінаціях. Зокрема, 34 бердичівлянина були відзначені за те, що більше 50-и років свого життя трудились у різних сферах діяльності нашого міста. Але найбільше нагород отримали юні, які в минулому році показали високі результати в освіті, культурі та спорті, тим самим прославляючи наш Бердичів як в області, так і в Україні та за її межами.

Більше 4-х годин тривала яскрава урочиста Церемонія. Детальніше в наступних номерах газети.

Володимир КРАВЧЕНКО.