Додому НОВИНИ Культура Новорічна казка від Благодійного фонду «ОНУФРІЄНКО-ДІТИ» четвертий рік поспіль дарує радість дітям

Новорічна казка від Благодійного фонду «ОНУФРІЄНКО-ДІТИ» четвертий рік поспіль дарує радість дітям

532
ПОДІЛИТИСЬ

Новорічне свято, сповнене веселого сміху та подарунків, вже вчетверте організував для юних бердичівлян Благодійний фонд «ОНУФРІЄНКО-ДІТИ». Благополуччя та розвиток дітей є пріоритетними у діяльності очільниці фонду, депутата Бердичівської міської ради Наталії ОНУФРІЄНКО. А напередодні Нового року та Різдва Христового, за підтримки народних депутатів України Юрія БОЙКА та Юрія ПАВЛЕНКА, вона традиційно дарує дітям радість і казку.

Благодійний фонд «ОНУФРІЄНКО-ДІТИ»  підготували для 400 дітей, якими опікується, масу незабутніх вражень. Хлопчики та дівчатка із багатодітних родин, діти-сироти, дітки із сімей військовослужбовців переглянули новорічну виставу та отримали подарунки — солодощі та розвиваючі ігри.

«Свято вийшло чудовим! Діти отримали заряд позитиву на увесь наступний рік. У цьому велика заслуга народного депутата Юрія БОЙКА. Вдячна Юрію Анатолійовичу за постійну підтримку, яку благодійний фонд відчував увесь рік. Юрій БОЙКО — людина, гідна щирої поваги. Уся його політична та громадська діяльність покликані захистити права та інтереси кожного українця, досягнути миру й процвітання в країні. У Юрія Анатолійовича багато однодумців, у тому числі й у Бердичеві, які розділяють його цілі й готові за них боротися», — наголошує очільниця Благодійного фонду «ОНУФРІЄНКО-ДІТИ» Наталія ОНУФРІЄНКО.

«Безмежно вдячна за підтримку та наставництво народному депутату України Юрію ПАВЛЕНКУ. Усі чотири роки, що благодійний фонд організовує передноворічне свято для дітей Бердичева, Юрій Олексійович поряд з нами. Турбота про дітей — це покликання, якому він слідує й у повсякденному житті, й у роботі у Верховній Раді України», — підкреслює Наталія ОНУФРІЄНКО.

Під час святкового заходу, поп-корном, солодкою ватою дітей частувала Церква Різдва Христового. Наталія ОНОФРІЄНКО дякує представникам церкви за співпрацю.

Доки дорослі готували свято для юних бердичівлян, останні власноруч підготували подарунки для дітей Донецької та Луганської областей.

«Сьогодні на Донбасі проживають тисячі українських сімей з дітьми. І у новорічну ніч разом з ними уся країна загадуватиме головне бажання — мир. З миром в Україну повернуться розвиток, стабільність, гідні та безпечні умови життя, щасливе дитинство. Але доки ми на шляху до цієї мети, підтримка родин із зони проведення бойових дій — наш обов’язок», — зазначає Наталія ОНУФРІЄНКО.

«Майбутнє України — це наші діти! Їхнє щасливе дитинство і повноцінне виховання, повернуться країні сторицею. Бажаю усім дітям, аби їхні найзаповітніші мрії здійснилися! Дорогі бердичівляни, вітаю з Новим роком та Різдвом Христовим! Зичу міцного здоров’я, родинного затишку, миру і любові. Зі святом!», — вітає земляків з новорічними святами Наталія ОНУФРІЄНКО.