ПОДІЛИТИСЬ

З Новим Роком та Різдвом Христовим вітає малечу Бердичева та Бердичівського району голова Житомирської обласної ради, керівник обласної організації “ВО “Батьківщина” Анжеліка Лабунська. Не просто вітає, а солодкими подарунками.

Святкові ранки, які пройшли у районі підкріплені подарунками для вихованців дитячих садочків та учнів початкових класів. А у селі Бистрик, у зв’язку з тим, що Новорічне свято співпало з Днем села, солодкі подарунки від Анжеліки Вікторівни Лабунської отримали всі вихованці дитячого садочка та всі учні школи, про що оголосила на святкуванні Рудик Олена Анатоліївна, голова районної організації “ВО “Батьківщина”, заступник голови Бердичівської районної ради.

DSC_0225_1З радістю на обличчях зустрічали дітки в своїх селах представників від “ВО “Батьківщина”, які виконували свою місію, передаючи подарунки і теплі привітальні слова з Новим Роком та Різдвом Христовим.

В селі Старий Солотвин, коли приїхали привітати діточок і вручали подаруночки, одна привітна жіночка спитала: “А це що, вже вибори почались?”. На що їй відповіли: “Хіба тільки перед виборами ходити до людей? Потрібно весь час спілкуватись, допомагати та й поздоровляти…”. На що та жіночка відповіла: “Мені аж заплакати захотілось від радості, що є такі люди, як Анжеліка Вікторівна, як представники від “ВО “Батьківщина”. Дякую вам від усіх!”. Заради таких слів хочеться ще краще працювати, ще більшого досягати, щоб всім на душі було тепло і радісно від досягнень, від перемог, від добрих справ.

Зі святами всіх вітаємо! Нехай мирне небо буде над нами, нехай здоров’я, щастя, добробут, радість, добрі справи, розуміння один одного будуть у нас з вами. Божого всім благословення!

Прес-служба бердичівської районної
організації “ВО “Батьківщина”