Додому НОВИНИ Влада і громада Новорічні ялинки чекають на покупців!

Новорічні ялинки чекають на покупців!

128
ПОДІЛИТИСЬ

Щороку ДП «Бердичівський лісгосп» бере участь у забезпечені населення Бердичева та районів Житомирської області новорічними деревами. І цей рік не є виключенням. Сам процес є довготривалим, адже потрібен час, лише після п’яти років з моменту посадки та кропіткого догляду, вкладаючи любов та душу в справу, якій присвячуємо життя, отримуємо новорічне дерево, яке відправиться до свого щасливого власника.

Всього за період новорічно-різдвяних свят 2021-2022 рр. планується реалізувати біля 2 тисяч одиниць вічнозелених новорічних красунь.

Придбати ялинку або ж сосну можна на території лісництв та автотрасі Житомир-Вінниця (50-й км, рекреаційний пункт «Лісовичок».

Легально придбаним вважається дерево з разовим чипом або ж биркою з кодом, за допомогою яких за спеціальним посиланням можна перевірити походження та місце заготівлі дерева.

З метою попередження та недопущення порушень лісового законодавства, державна лісова охорона ДП «Бердичівський лісгосп» спільно з працівниками Національної поліції проводить цілодобово організовані рейди.

Разом із тим нагадуємо, що за самовільну заготівлю, реалізацію новорічних дерев без належних для цього документів винних осіб буде притягнуто до адміністративної відповідальності, а в окремих випадках і до кримінальної. У першому випадку порушник зобов’язаний сплатити адміністративний штраф у розмірі від 510 грн., крім того компенсувати шкоду, заподіяну лісовому господарству, яка складатиме від 544,86 грн. за одне дерево діаметром стовбура до 10 см.

Бажаємо усім гарних святкувань та справжнього новорічного дива! А якщо Ви бажаєте отримати новорічну ялинку з перших рук, ми чекаємо на Вас!

З повагою, директор ДП «Бердичівський лісгосп» Олександр МУДРЕВСЬКИЙ