Додому Колонка редактора Новосілля ДЮСШ імені В.Лонського

Новосілля ДЮСШ імені В.Лонського

746
ПОДІЛИТИСЬ

Нещодавно відбулося урочисте відкриття реконструйованої дитячо-юнацької спортивної школи імені Віталія Лонського, профіль якого на барельєфі прикрашає нині її фасад. Участь в цій важливій події для спортивної громадськості міста, і не тільки взяли народний депутат України Олександр Ревега, голова облдержадміністрації Сергій Машковський, дружина нашого видатного тренера Емма Глібівна Лонська, інші посадові особи та меценати, які брали участь в реконструкції школи.

Міський голова Василь Мазур подякував всім, хто долучився до цієї гарної справи та вручив відзнаки та спільно з депутатським корпусом вручив працівникам школи комп’ютер.

Губернатор Сергій Машковський зазначив, що приємно допомагати тим, хто працює, хто вміє долати труднощі на шляху до розвитку і подарував м’ячі і принтер.
Народний депутат Олександр Ревега побажав бердичівським спортсменам переможних висот і передав у подарунок велотренажер та боксерську грушу.

А син Віталія Лонського Ігор Лонський, який вже досяг в своїй тренерській роботі гарних успіхів, подякував за цей чудовий подарунок всім, хто до цього причетний.
По закінченню урочистостей відбулись показові ігри.