Ніхто ні з ким не об’єднується. Просто співпрацюємо

Ніхто ні з ким не об’єднується. Просто співпрацюємо

156
0
ПОДІЛИТИСЬ

Декілька днів назад на сайті “Бердичів біз” опублікована інформація про те, що Семенівська об’єднана територіальна громада начебто має об’єднуватися з містом, так як сільською радою виділено 200 тис. грн. міській лікарні для надання послуг жителям ОТГ.

Але чому ж журналіст не назвав суму коштів, яка виділена районним медичним закладам, адже ця сума в десять разів більша?!

А реальність така: Семенівська громада із державного бюджету отримала субвенцію в сумі 2 млн. 939,1 тис. грн. для надання послуг на вторинному рівні, які за рішенням депутатів мала розподілити між установами – надавачами медичних послуг. Депутати левову долю коштів, а саме 2 млн. 629,1 тис. грн. вирішили спрямувати районній лікарні, 200 тис. грн. – міській лікарні, оскільки цей заклад надає медичні послуги у 7 відділеннях, які в районній лікарні відсутні, а також 110 тис. грн. – районній стоматологічній поліклініці.

То чи можна на основі наведених цифр зробити висновки про якесь
об’єднання? Звичайно, ні. Це просто співпраця з тими, хто допомагає мешканцям Семенівської громади.

І ще один факт, який потребує роз’яснення, стосується роботи бібліотек в Семенівській об’єднаній територіальній громаді. Не секрет, що наразі все менша кількість громадян відвідують ці заклади і, мабуть, кожен задумується, чи потрібно в населеному пункті 2 бібліотеки: шкільна і сільська? В Семенівській громаді ми вирішили об’єднати ці бібліотеки, а одного із працівників перевести на посаду фахівця із соціальної роботи із таким же навантаженням, адже в населених пунктах є багато родин, які потребують соціальної допомоги і супроводу. Таким чином, жодна людина не вивільнена, фахівці із соціальної роботи будуть виконувати потрібні для людей функції, а робота бібліотекарів буде більш ефективною.

Прес-служба Семенівської громади.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ