Додому Колонка редактора “Нічний” бюджет України прийнято.

“Нічний” бюджет України прийнято.

484
ПОДІЛИТИСЬ

“Нічний” бюджет України прийнято
Вже не вперше у незалежній Україні деякі справи робляться під покровом ночі. Вночі, в свій час, приймали Конституцію України та інші законодавчі документи. Нинішні народні депутати пішли ще далі – розгляд бюджету розпочали вночі і закінчили його вранці. Зробили також те, за що критикували попередників і, зокрема, Чечетова: провели не персональне голосування та затвердили бюджет не маючи його на руках і без детального обговорення. Одні вважають це правильним, враховуючи нинішню ситуацію, інші – різко критикують.
Але хто правий, покаже час… Причому незабаром.

Мінуси і плюси повторного перерахунку
Звичайно, повторний перерахунок голосів по виборчому округу № 63 призвів до нервової напруги, особливо членів окружної виборчої комісії та використання додаткових коштів. Разом з тим, коли б перерахунку не було, то опоненти могли б протягом всієї каденції Олександра Ревеги звинувачувати його в нелегітимності, в тому, що вибори були сфальсифіковані.
Нині ж ця проблема відпадає і новий народний депутат України може повноцінно працювати.
Крім того, цей перший в історії України перерахунок голосів призвів до ще одного прецеденту – якщо депутати нинішньої Верховної Ради гуртом приймали присягу, то Олександр Ревега присягав один перед сесійною залою.

З Різдвяними подарунками…
Пастор церкви “Вефіль” Юрій Волошин знову розпочав свій благодійний рейд по Бердичівщині. Протягом Різдвяних свят в Бердичеві та селах району планується вручити більше 500 різноманітних подарункових наборів багатодітним, малозабезпеченим родинам, інвалідам, сиротам.
На фото: в колі багатодітної сім’ї в селі Хажин.

Володимир Кравченко.