Н А К А З військового комісара Бердичівського об’єднаного міського військового комісаріату...

Н А К А З військового комісара Бердичівського об’єднаного міського військового комісаріату 07.12.2017 року м. Бердичів № 176 Про підготовку та проведення приписки

172
0
ПОДІЛИТИСЬ

МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ
Н А К А З
військового комісара Бердичівського об’єднаного міського
військового комісаріату
07.12.2017 року м. Бердичів № 176

Про підготовку та проведення приписки
громадян України 2001 року народження
до призовної дільниці Бердичівського ОМВК
та медичного огляду юнаків 2002 року народження.

Відповідно до Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу”, Положення про підготовку і проведення призову громадян України на строкову військову службу та прийняття призовників на військову службу за контрактом, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 березня 2002 року №352, розпорядження голови обласної державної адміністрації від 19.10.2017 року № 413 “Про приписку до призовних дільниць громадян України 2001 року народження в січні-березні 2018 року та медичного огляду юнаків 2001-2002 років народження”, з метою своєчасного і якісного виконання заходів, пов’язаних з припискою та медичним оглядом призовників,

Н А К А З У Ю:

1. Приписку до призовної дільниці громадян 2001 року народження провести з 03 січня по 31 березня 2018 року в приміщенні військового комісаріату.

2. Явці на приписку підлягають всі громадяни, які народились з 1 січня по 31 грудня 2001 року включно, постійно проживають на території міста Бердичів та Бердичівського району, а також громадяни старшого призовного віку, які не були приписані раніше незалежно від стану здоров’я.

3. Усі громадяни, які підлягають приписці до призовної дільниці, зобов’язанні прибути за адресою: м. Бердичів, вул. Л.Карастоянової, 49, кімн. № 15 у визначений для них час, маючи при собі документи. Громадяни, які не отримали повістку, зобов’язані прибути за вказаною адресою з 19 по 23 лютого 2018 року, маючи при собі документи, що засвідчують особу.

4. На підставі Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу”, керівникам підприємств, установ, організацій та навчальних закладів, незалежно від підпорядкування та форм власності, зобов’язані звільнити юнаків, яким необхідно прибути для приписки до призовної дільниці, на час, необхідний для проходження приписки, і забезпечити їх своєчасну явку до військового комісаріату.

5. Контроль за виконанням даного наказу покласти на заступника військового комісара-начальника відділення комплектування Бердичівського об’єднаного міського військового комісаріату.

6. Наказ довести до всього особового складу військового комісаріату в частині, що стосується.

Військовий комісар Бердичівського об’єднаного міського військового комісаріату
підполковник В.В. ВОЙТОВИЧ.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ