Додому НОВИНИ Влада і громада Обговорили земельну реформу

Обговорили земельну реформу

273
ПОДІЛИТИСЬ

У середу в Семенівській громаді відбулися збори з сільгосппідприємцями щодо двох законопроектів по земельній реформі, які нещодавно прийняли у першому читанні. Вказані законопроекти викликали шквал емоцій.

На території громади в сільському господарстві нині працюють як домогосподарства, так і дрібні та середні фермери, великі аграрні компанії.

Великі агрохолдинги швидко розвивають виробництво і мають значний фінансовий ресурс. Тому, можливо, сьогодні вони й не висловлюють стурбованості щодо земельних законопроектів. Лише у малих та середніх фермерських господарств виникає питання: де взяти гроші для викупу землі? І чи не призведе це до негативних, незворотних наслідків для громади та майбутніх поколінь?

Під час зустрічі обговорили першочергові заходи, які необхідно нині здійснити першочергово. Це і виготовлення документації з землеустрою, топографо-геодезичні та картографічні матеріали, виготовлення генеральних планів забудови населених пунктів і головне – вивчення думки пересічних людей. Найбільше, звичайно, турбує таке явище, як рейдерство. З гіркою іронією наші фермери запропонували придбати для голови громади гармату, адже захист від рейдерських захоплень буде покладено саме на місцеве самоврядування…

Прес-служба Семенівської ОТГ.