Додому НОВИНИ Влада і громада Обговорили ситуація на Водоканалі

Обговорили ситуація на Водоканалі

341
ПОДІЛИТИСЬ

У понеділок відбулось чергове засідання виконавчого комітету. На порядку денному стояли питання щодо підготовки закладів освіти міста до нового навчального року та роботи в осінньо-зимовий період, здійснення соціального захисту дітей-сиріт та хід виконання заходів міської цільової соціальної програми протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу. Але розпочали засідання з більш нагального та важливого для мешканців міста питання – аналізу діяльності міського комунального підприємства “Бердичівводоканал”.

Після представлення присутнім нового керівника Миколи Ейсмонта, одразу перейшли до аналізу діяльності підприємства. Доповідачем виступив заступник міського голови Сергій Онофрійчук, який вказав на неналежний стан справ як у господарському, так і фінансовому напрямках роботи підприємства. Сьогодні це загальна зношеність мереж (більш як 20% в аварійному стані), значна як дебіторська (лише населення заборгувало майже 4,5 млн. грн.), так і кредиторська заборгованості, борги по зарплатні, а головне – відсутність чіткої взаємодії між підрозділами.

Звітуючим керівникам підрозділів цього підприємства прийшлось дуже гаряче. Майже дві години тривало обговорення, по закінченні якого члени виконкому одностайно підтримали проект рішення, яким передбачається низка кроків по виходу підприємства на належний рівень роботи.

Анатолій Горобчук.