Додому НОВИНИ Влада і громада Обережно, гриби!

Обережно, гриби!

1313
ПОДІЛИТИСЬ

Наразі ми часто чуємо з екранів телевізорів, засобів масової інформації, у тому числі електронних, що почастішали випадки отруєння грибами. З початку сезону тихого полювання в місті Бердичеві та Бердичівському районі було зареєстровано 2 випадки отруєння грибами, внаслідок якого постраждало 8 осіб, у тому числі 2 дитини. Крім цього, було зареєстровано випадок ботулізму, який також був пов’язаний з вживанням грибів.

З давнини гриби вживаються людиною як харчовий продукт. Деякі види грибів є справжнім делікатесом, в той же час треба враховувати і той факт, що вони погано перетравлюються. Через це, дітям та особам з захворюваннями шлунково-кишкового тракту, а також людям похилого віку бажано взагалі утримуватися від їх вживання. Випадки отруєнь грибами можуть реєструватися протягом цілого року: з травня по жовтень переважно реєструються випадки отруєнь від вживання свіжих грибів, а в іншій період – від вживання консервованих, сушених, солених.

Слід пам’ятати, що іноді навіть їстівні гриби можуть стати причиною отруєння. По-перше, це буває у тих випадках, коли збирають та вживають гриби старі, перезрілі або після тривалого зберігання. Гриби швидко псуються, тому їх необхідно переробляти якнайскоріше. Максимальний строк зберігання грибів не повинен перевищувати 24 години в умовах холодильника. Пов’язано це з тим, що зрілі гриби стають чудовим поживним середовищем для різноманітних мікроорганізмів.

Крім того, внаслідок біохімічних реакцій розпаду білків, в грибах утворюються отруйні речовини (птомаїни). Подібний процес відбувається у несвіжому м’ясі, або рибі. Термічна обробка, соління, сушка не гарантують безпечність продукту, оскільки спори ботулізму витримують високу температуру та в подальшому без доступу кисню починають продукувати токсин, а присутні в отруйних грибах токсини зберігаються як в сушеному, так і в соленому вигляді.

З метою профілактики нещасних випадків, які пов’язані з вживанням грибів фахівці Держпродспоживслужби рекомендують:

  • не купувати і не вживати в їжу гриби консервовані, мариновані, солоні, сушені у невідомих осіб на ринках, в місцях стихійної торгівлі, або просто з рук;
  • збирати в лісі тільки ті гриби, про які ви точно знаєте, що вони їстівні;
  • не збирайте гриби у міських парках, скверах, дворах, на місцях звалищ, полігонів, а також уздовж автомобільних доріг і залізниць;
  • не збирайте і не їжте гриби застарілі, червиві чи зіпсовані, або дуже молоді гриби, у яких нечітко виражені морфологічні ознаки;
  • не давайте вживати гриби дітям;
  • обов’язково вимийте з милом руки перед вживанням їжі, якщо до цього Ви збирали гриби.

Запорукою Вашого здоров’я та здоров’я ваших близьких є увага під час збору дикорослих грибів та виконання вищезгаданих рекомендацій.

Бердичівське районне управління
Головного управління Держпродспоживслужби
в Житомирській області