Додому НОВИНИ Влада і громада Обережно, сказ! Виявлено хвору тварину

Обережно, сказ! Виявлено хвору тварину

338
ПОДІЛИТИСЬ

14 червня 2018 року відбулося термінове засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Бердичівській районній державній адміністрації. Порядок денний комісії передбачав питання щодо проведення у селі Романівка Бердичівського району протиепізоотичних заходів у зв’язку із виявленням випадку захворювання тварини на сказ.

Голова комісії, заступник голови райдержадміністрації Людмила Димидюк відкрила засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії та повідомила присутнім про  те, що виявлено випадок захворювання лисиці на сказ. Даний факт підтверджується лабораторним дослідженням в Житомирській регіональній державній лабораторії Державної служби України з питань безпечності ветеринарної медицини.

Начальник Бердичівського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області Валерій Биков звернув увагу членів комісії на те, що дана ситуація викликає занепокоєння. Члени комісії детально обговорили всі можливі заходи, які терміново необхідно вжити. Внесли пропозиції до плану заходів по оздоровленню і профілактиці тварин на сказ в селі Романівка.

Заслухавши та обговоривши інформацію щодо епізоотичної ситуації захворювання тварин на сказ в Бердичівському районі, Державна надзвичайна протиепізоотична комісія при Бердичівській районній державній адміністрації вирішила:

  1. Населений пункт с. Романівка Романівської сільської ради з прилеглими до нього територіями оголосити неблагополучними по сказу.
  2. Ввести в с. Романівка Романівської сільської ради карантинні обмеження.
  3. Встановити навколо с. Романівка Романівської сільської ради загрозливу зону в радіусі до 10 км.
  4. Затвердити план оздоровчих заходів по боротьбі зі сказом тварин в с. Романівка Романівської сільської ради та загрозливої території.
  5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на начальника Бердичівського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області Бикова В.М.

Прес-служба райдержадміністрації.