Додому НОВИНИ Влада і громада Обласний семінар для батьків-вихователів та прийомних батьків в Бердичеві

Обласний семінар для батьків-вихователів та прийомних батьків в Бердичеві

603
ПОДІЛИТИСЬ

На базі Бердичівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  впродовж трьох днів проходив обласний семінар для прийомних батьків та батьків-вихователів Бердичівського, Ружинського, Андрушівського районів та міста Бердичева.

У проведенні заходу взяли участь найкращі тренери області, міста, працівники управління праці та соціального захисту населення, управління сім’ї, молоді та спорту, служби у справах дітей виконавчого комітету Бердичівської міської ради, місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, благодійної організації “Місія в Україну”, медики і, звичайно, працівники соціальної служби для сім’ї, дітей та молоді.

Захід пройшов в живій, творчій атмосфері, а головне-в атмосфері довіри.

Задіяні різні форми роботи: тренінги, бесіди, відеобесіди, рольові ігри…

Приємно, що батьки відповідально віднеслись до навчання, ділились досягненнями, невдачами при роботі з дітьми, яких прийняли у свої сім’ї, обмінювались своїм досвідом.

В нашому місті традиційно при сприянні виконавчого комітету Бердичівської міської ради проводиться підвищення кваліфікації для прийомних батьків та батьків-вихователів.

SAMSUNG DIGITAL CAMERA

SAMSUNG DIGITAL CAMERA