Додому НОВИНИ Культура Обласний турнір з журналістики – у бердичівлян призове місце.

Обласний турнір з журналістики – у бердичівлян призове місце.

755
ПОДІЛИТИСЬ

18 березня в місті Житомир відбувся IV обласний турнір юних журналістів. Організатори турніру – управління освіти і науки Житомирської обласної державної адміністрації.

Участь приймали команди з усієї Житомирської області. Не оминув цей захід і місто Бердичів – його достойно представила команда “Фенікс”. Склад команди: Вікторія Деркач, Дарина Ничкало, Юрій Іванішен, Богун Анастасія, Бойко Катерина та Вікторія Лук’янюк. Більшість команди – юнкори бердичівської Школи Журналістики. Часу на підготовку було обмаль, оскільки між міським відбором учасників і обласним турніром був лише один день.

Мені випала нагода опинитись у самому центрі подій. Два дні важких підготовок, багато невирішених питань, суперечки, доволі важка атмосфера – усе це “впало” на плечі “Феніксу”. Окремі учасники, які не були знайомі до цього, стали не лише друзями, а й справжньою командою! Звичайно, їм потрібна була підтримка, яку надали викладач української мови та літератури НВК №2 Наталія Щерблюк та керівник Школи Журналістики Любов Трибун.

Після запеклої боротьби зі мною поділилась емоція учасниця команди “Фенікс” Анастасія Богун:

– Що для вас було найважчим у цьому турнірі?

– Безперечно, це початок самої гри. Момент, коли капітан нашої команди, Юрій Іванішен, пішов витягувати квитки з номерами. Так як ми новачки у такій варіації гри, то розуміли, що нам потрібно спочатку подивитись, як все проходить. Проте, наші сподівання були марними, адже в першій грі ми приймали участь як “рецензенти”, у другій – “доповідачі” та вже у сьомій, як “опоненти”.

– Скажіть, судді майже усім учасникам робили зауваження щодо “командної гри”, але вас ця участь оминула. Чому?

– Питання доволі цікаве, так як у складі команди були учасники, які раніше майже нічого не чули один про одного. Але ж більшість були знайомі завдяки школі журналістики “Фенікс”, тому і назва команди співпала з назвою школи. Два дні нас настільки зблизили, що мова про “одиноку гру” навіть не йшла. Ми усі розуміли, що досягнемо результату лише тоді, коли станемо справжніми друзями!

– Ви посіли третє призове місце на обласному турнірі, це привід радіти чи навпаки?

– Як на мене, то це привід не тільки радіти, а й пишатися тим, що я була частиною команди “Фенікс”. Ми показали свою силу, свою команду та свою працю, тому наше призове третє місце – це наша гордість! Ми боролись проти сильних суперників та нас оцінювало журі, яке не перший рік працює в сфері журналістики. Тому чути слова похвал, отримувати від них грамоти – це вже високий рівень.

Попереду у бердичівських юнкорів багато роботи, потрібно працювати над собою та вивченням основ журналістики.

Катерина Малянівська.

2015_03_25_5 2015_03_25_1 2015_03_25_2 2015_03_25_4