Додому ІНФОРМАЦІЯ Обов’язковий розгляд звернень громадян — дотримання їх прав і свобод

Обов’язковий розгляд звернень громадян — дотримання їх прав і свобод

426
ПОДІЛИТИСЬ

Право на звернення є важливим конституційно-правовим засобом захисту та однією із організаційно-правових гарантій дотримання прав і свобод громадян. Питання практичної реалізації громадянами права на звернення, наданого їм Конституцією України, регулюється Законом України “Про звернення громадян”.

Відповідно до цього Закону громадяни мають право вносити в органи державної влади пропозиції про поліпшення їх діяльності, викривати недоліки в роботі, оскаржувати дії посадових осіб, державних органів. Цей Закон забезпечує громадянам України можливість для участі в управлінні державними і громадськими справами, для впливу на поліпшення роботи органів державної влади і місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності, для відстоювання своїх прав і законних інтересів та відновлення їх у разі порушення.

В Бердичівській ОДПІ постійно приділяють увагу зверненням громадян як одному з пріоритетних напрямів роботи, оскільки дотримання норм доброчесності є важливим фактором, органічно пов’язаним з місією, на якій ґрунтується діяльність Державної фіскальної служби України.

Для зручності громадян в приміщенні інспекції постійно діє приймальня громадян.

Запис на особистий прийом громадян посадовими особами Бердичівської ОДПІ  проводиться за попереднім записом згідно з затвердженим графіком за тел. 2-03-36 або у Центрі обслуговування платників зал №1. Графік особистого прийому розміщено на інформаційному стенді в приміщенні Центру обслуговування платників зал №3.

Бердичівська ОДПІ