Додому ІНФОРМАЦІЯ Оголошення конкурсу

Оголошення конкурсу

483
ПОДІЛИТИСЬ

ІНФОРМАЦІЯ
відділу комунальної власності та земельних відносин виконавчого комітету Бердичівської міської ради про оголошення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до проведення незалежної оцінки комунального майна

Найменування об’єкта оцінки: нежитлові приміщення I поверху, площею 42,2 кв.м, за адресою: м. Бердичів, вул. Вінницька,44.

Мета проведення незалежної оцінки: визначення ринкової вартості майна для розрахунку орендної плати.

Для участі в конкурсі претенденти подають конкурсну документацію, яка складається з конкурсної пропозиції та підтвердних документів. До підтвердних документів належать:

заява про участь у конкурсі (за встановленою формою); копія установчого документа претендента; копії кваліфікаційних документів оцінювачів, які працюють у штатному складі та яких буде залучено до проведення оцінки та підписання звіту про оцінку майна; письмові згоди оцінювачів, яких буде додатково залучено претендентом до проведення робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна, завірені їхніми особистими підписами; копія сертифіката суб’єкта оціночної діяльності, виданого претенденту Фондом державного майна України; інформація про претендента (документ, який містить відомості про претендента щодо його досвіду роботи, кваліфікації та особистого досвіду роботи оцінювачів, які працюють у його штатному складі та додатково залучаються ним, з незалежної оцінки майна, у тому числі подібного майна, тощо).

Конкурсна пропозиція претендента подається у запечатаному конверті і має містити пропозиції щодо вартості виконання робіт, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт, та терміну виконання робіт (у календарних днях).

У разі невідповідності, неповноти конкурсної документації або несвоєчасного її подання претендент до участі у конкурсі не допускається.

Конкурсна документація подається за чотири робочих дні до оголошеної дати проведення конкурсу (включно).

Конкурс відбудеться 11 січня 2016 року об 11.00 у приміщенні виконавчого комітету Бердичівської міської ради за адресою: м. Бердичів, пл. Центральна, 1, кім. 16.

Телефон для довідок: 2-21-51.