Додому ІНФОРМАЦІЯ Оголошення про проведення громадських слухань

Оголошення про проведення громадських слухань

478
ПОДІЛИТИСЬ

17 січня 2017 року о 16:00 відбудуться громадські слухання щодо обговорення регуляторного акта проекту рішення Правила благоустрою міста Бердичева.

Громадські слухання відбудуться в актовій залі Бердичівської міської ради  за адресою: 13300, м. Бердичів, пл. Центральна, 1.

До початку громадських слухань проводиться реєстрація учасників на підставі паспорта або іншого документа, що посвідчує особу і належність до міської громади, із зазначенням прізвища, ініціалів, року народження, місця проживання та контактних даних (телефону, адреси електронної пошти – за наявності). Ці дані кожен учасник засвідчує особистим підписом. Незареєстровані особи не можуть брати участь у громадських слуханнях.

Депутати всіх рівнів та посадові особи місцевого самоврядування реєструються окремо і беруть участь у громадських слуханнях з правом дорадчого голосу.

До 17 січня 2017 року просимо надавати пропозиції, зауваження, рекомендації стосовно внесення змін, доповнень до даного регуляторного акта у письмовій формі з відповідним обґрунтуванням до управління ЖКГ за адресою: м. Бердичів, пл. Центральна, 1, каб. 56, або на електронну пошту: vukonkom@gmail.com.

Зі змістом проекту регуляторного акта можна ознайомитись на сайті Бердичівської міської ради в розділах “Регуляторна політика” (від 28.08.2015) та “Рішення “Проекти рішень ради” (від 12.08.2015)  www.berdychiv.com.ua .

До участі в обговореннях запрошуються керівники підприємств, установ, об’єднань, представники громадських організацій та громадяни міста.