Додому ІНФОРМАЦІЯ ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ

323
ПОДІЛИТИСЬ

Оголошується про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади головного лікаря Комунального некомерційного підприємства “Центр первинної медико-санітарної допомоги” Бердичівської районної ради.

Правові підстави проведення конкурсу: конкурс проводиться відповідно до Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 р. №1094 (далі – Порядок), рішення районної ради від 02.08.2018р. №393 “Про створення Комунального некомерційного підприємства “Центр первинної медико-санітарної допомоги» Бердичівської районної ради”.

Назва підприємства: Комунальне некомерційне підприємство “Центр первинної медико-санітарної допомоги” Бердичівської районної ради.

Юридичне місце знаходження: 13341, Житомирська область, Бердичівський район, с. Мирославка, вул. Лікарняна, 68 В.

Фактичне місце знаходження: 13300, Житомирська область, м. Бердичів, вул. Житомирська, 85-А

Структура: АЗПСМ – 8; ФАП – 12; ФП – 20.

Фінансування здійснюється за рахунок бюджетних коштів.

Основні напрямки діяльності підприємства: надання первинної медичної допомоги та здійснення управління медичним обслуговуванням населення, що постійно проживає (перебуває) на території Бердичівського району Житомирської області, а також вжиття заходів з профілактики захворювань населення та підтримки громадського здоров’я.

Статут комунального некомерційного підприємства “Центр первинної медико-санітарної допомоги” Бердичівської районної ради затверджено рішенням районної ради від 02.08.2018 № 393 (ознайомитись із Статутом можна на сайті за посиланням: http://berdichev-rayrada.zt.gov.ua/index.php/dokumenti/rishennia/sesiya-25/2807-393-vid-02-08-2018-pro-stvorennya-komunalnogo-nekomertsijnogo-pidpriemstva-tsentr-pervinnoji-mediko-sanitarnoji-dopomogi-berdichivskoji-rajonnoji-radi).

Документи для участі у конкурсі приймаються з 7 серпня 2018 по 03 вересня 2018 року включно до 17 год. 15 хв. за адресою : 13301, м. Бердичів, площа Соборна, 23 каб. №31

Телефон та адреса електронної пошти для довідок : (041 43) 4-27-04. 13577014@mail.gov.ua

Для участі у конкурсі особа подає особисто або надсилає поштою конкурсній комісії у визначений в оголошенні строк такі документи:

1) копію паспорта громадянина України;
2) письмову заяву про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів для зайняття посади за формою згідно з додатком 1 до Порядку;
3) резюме у довільній формі;
4) автобіографію;
5) копію (копії) документа (документів) про освіту, науковий ступінь, вчене звання, кваліфікаційну категорію, підвищення кваліфікації, які підтверджують відповідність претендента кваліфікаційним вимогам до керівника закладу охорони здоров’я, а також копію трудової книжки або інших документів, що підтверджують досвід роботи;
6) згоду на обробку персональних даних згідно з додатком 2 до Порядку;
7) конкурсну пропозицію обсягом на більше 15 сторінок друкованого тексту в паперовій та електронній формі.
Конкурсна пропозиція може містити проект плану розвитку закладу на середньострокову перспективу (три – п’ять років), в якому передбачаються:
– план реформування закладу протягом одного року;
– заходи з виконання завдань закладу і результати аналізу можливих ризиків, пропозиції з поліпшення економічних та фінансових показників закладу, підвищення ефективності його діяльності, запобігання корупції;
– пропозиції щодо залучення інвестицій для розвитку закладу;
– пропозиції (відомості) щодо очікуваної динаміки поліпшення основних показників діяльності закладу.
8) довідку МВС про відсутність судимості;
9) медичні довідки про стан здоров’я щодо перебування особи на обліку у психоневрологічному та наркологічному закладі охорони здоров’я за формами, затвердженими МОЗ;
10) попередження стосовно встановлених Законом України «Про запобігання корупції» вимог та обмежень, підписане претендентом на посаду, за формою згідно з додатком 3 до Порядку;
11)заяву про відсутність у діях особи конфлікту інтересів згідно із додатком 4 до Порядку;
12) підтвердження подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік (відповідно до абзацу першого частини третьої статті 45 Закону України “Про запобігання корупції”).

Документи, крім заяви про участь у конкурсі подаються в запечатаному вигляді.
Особа, яка виявила бажання взяти участь у конкурсі може подавати додаткові документи стосовно досвіду роботи, професійної компетентності і репутації ( характеристики, рекомендації, наукові публікації та інші).

Відповідальність за достовірність поданих документів несе претендент.

Вимоги до претендентів:

повна вища освіта, (спеціаліст, магістр) за напрямом підготовки “Медицина”, післядипломна спеціалізація за фахом “Організація і управління охороною здоров’я”.

Вища кваліфікаційна категорія за лікарською спеціальністю та за фахом
“Організація управління охороною здоров’я”. Стаж роботи за лікарською спеціальністю – не менше 7 років, та за фахом “Організація та управління охороною здоров’я” не менше 5 років. Стажування в органах управління вищого рівня.

Умови оплати праці керівника закладу:

Умови оплати праці керівника закладу визначаються відповідно до спільного наказу Міністерства праці та соціальної політики України і Міністерства охорони здоров’я від 05.10.2005 №308/519 “Про впорядкування умов оплати праці працівників закладів охорони здоров’я та установ соціального захисту населення”.

Заслуховування конкурсних пропозицій учасників конкурсу відбудеться 06 вересня 2018 року о 10:00 год. в малій залі Бердичівської районної ради (13300, м.Бердичів, площа Соборна, 23).