Додому НОВИНИ Одного осіннього дня: релакс для колективу

Одного осіннього дня: релакс для колективу

719
ПОДІЛИТИСЬ

На початку вересня колектив ЗДО №16 “Ялинка” на чолі з керівником Ніною Бойко та головою профкому Валентиною Михайловською отримав чудову нагоду відвідати неймовірно мальовниче місце України – Межигір’я.

Не вперше відбуваються подорожі різними маршрутами нашої країни завдяки голові Бердичівського міськкому профспілки працівників освіти і науки Анжелі Цвєтковій та за сприяння заступника Бердичівського міського голови Валентини Адаменко й начальника управління освіти і науки Світлани Басюк. Подбали й про комфортабельний мікроавтобус, щоб поїздка стала зручною та приємною.

Ступивши на територію Межигір’я, ми наче потрапили до казки, де природа, повітря та атмосфера просто неперевершені. Приємною несподіванкою стала зустріч із екскурсоводом Валентином, який, як виявилося, сам родом із Бердичева. Він цікаво, захоплююче розповів історію виникнення Межигір’я та поділився з нами його таємницями.

Ми побачили доглянуту територію: буяння зелені, каскад рукотворних озер, альтанку і дерев’яні місточки, фонтани, каскадні водоспади та різні скульптури. Зачаровані красою парку з різнобарв’ям квітів, ми фотографувалися на згадку. Також перед очима постав відомий будинок “Хонка”.

Пройшовшись парком, освітяни-профспілчани спустилися до набережної Дніпра, де знаходиться ресторан-корабель “Галеон”. Споглядаючи хвилі могутньої ріки, мимоволі тихо заспівали: “Ой, Дніпро, Дніпро, серед темних туч над тобою мчать журавлі…”. Із задоволенням розглядали оленів, павичів, страусів та фазанів у зоопарку – різноманітність тварин на фермі вражала.

Усі профспілчани милувалися красою штучного озера, в якому плавають білі та чорні лебеді та декоративні качки. Повітрю Національного парку немає рівних, адже територією їздять лише електромобілі!

Межигір’я – чудове місце для відпочинку. І це дійсно релакс, де всі буденні справи та думки відлітають вдалечінь, а ти по-справжньому насолоджуєшся життям, переосмислюючи його цінність… А якщо це дозвілля у колі друзів та колег, то воно зігріте теплом невимушеного спілкування.

Дивовижна осіння мандрівка згадуватиметься довго, адже вона ще більше зблизила колектив та подарувала найприємніші враження. З нетерпінням очікуємо наступних пізнавальних подорожей, які для кожного вихователя відкривають нові грані навколишнього світу.

Оксана Мельничук, вихователь,
член профспілки ДНЗ №16.