Додому НОВИНИ Культура Олег Шевчук: “Вірю, що майбутній храм стане духовним центром та окрасою нашого...

Олег Шевчук: “Вірю, що майбутній храм стане духовним центром та окрасою нашого села”

679
ПОДІЛИТИСЬ

16 вересня у селі Слободище відбулося закладання наріжного каменю та освячення місця під будівництво майбутньої Свято-Миколаївської церкви, адже останній храм, який тут був, спалили нацисти.

Ініціатором цієї події став депутат районної ради, керівник ПП “Слободище” Олег Шевчук. Його підтримали односельчани, небайдужі люди. Допомагає йому в цій справі Станіслав Шафранський, який у свій час будував каплицю у Райківській виправній колонії №73.

Митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Української Православної церкви Никодим разом із духовенством Бердичівського округу звершив освячення місця під будівництво нового храму.

У своїй проповіді Митрополит Никодим, зокрема, закликав присутніх молитися за мир, шукати правду в собі та будувати храм у своїх душах.

У Богослужінні взяли участь народні депутати України Олександр Ревега, Юрій Павленко, голова районної ради Софія Томашевська, керівник апарату РДА Лариса Котнюк, головний архітектор району Наталія Смірнова, депутати обласної, районної та міської рад. Всі вони бажали мешканцям села любові, добра, миру і Божого благословення, та дякували Олегу Шевчуку за цю гарну благодійну справу, на що той, у свою чергу, запевнив присутніх, що будівництво храму розпочнеться вже з наступного понеділка та буде тривати не роки, як це часто буває, а лічені місяці.

Володимир Кравченко,
Віталій Безпалько.