Додому НОВИНИ Культура Олександр Ревега вручив нагороди переможцям конкурсу “Вітальна листівка до Дня...

Олександр Ревега вручив нагороди переможцям конкурсу “Вітальна листівка до Дня 8 Березня”.

4383
ПОДІЛИТИСЬ

Вже другий рік поспіль за ініціативи та підтримки народного депутата України Олексанра Ревеги проводиться конкурс дитячих малюнків “Вітальна листівка до Дня 8 Березня”. Метою конкурсу є, в першу чергу, відкриття та підтримка юних талантів у сфері образотворчого мистецтва. Цьогоріч учасники конкурсу продемонстрували, що вміють майстерно використовувати різноманітні техніки виконання, створювати цікаві власні композиції, знаходити несподівані творчі рішення. Усі роботи, а їх на конкурс надійшло близько 500 – з Попільнянського, Ружинського, Бердичівського, Андрушівського районів та міста Бердичева, достойні найкращих слів похвали. Усі учасники уже переможці тільки тому, що прагнуть до прекрасного, докладають зусиль аби бути не просто споглядачами, а самим творити красу. Та все ж конкурсна комісія, яку очолював майстер народної творчості, живописець Володимир Іванович Татарінцев, визначила кращих із кращих. Майже 100 дітей 63 виборчого округу, яким опікується народний депутат України Олександр Ревега, отримали дипломи та подарунки. Серед визначених переможців 23  юних таланти із міста Бердичева.

Нагородження проходило у двох вікових категоріях: 6-10 років та 11-15 років.
Абсолютними переможцями у Бердичеві було визначено 10 учасників – Кравець Аміну, Камінську Марію, Стеблецову Юлію, Сергійчук Катерину, Лещенко Вікторію, Живун Марію, Наумчук Анну, Чистякову Євгенію, Лясковець Марію та Разгонову Олену. Усі юні майстри пензля були нагороджені Олександром Ревегою дипломами та мобільними телефонами. Авсюк Вероніка та Драган Анастія, за друге місце, отримали в подарунок від народного депутата набори для творчості. Заохочувальні призи – солодощі та дипломи учасників – дісталися Кривець Олександрі, Яковлєвій Дар’ї, Катковій Дарії, Левчук Крістіні, Ольшанському Олександру, Пешко Крістіні, Гавриленко Марті, Симон Валентині, Крись Катерині, Столярову Артему та Вишневецькій Анастасії.

У Бердичівському районі подарунки від народного депутата отримали 16 учасників конкурсу. Володарями двох перших місць стали Зайченко Олександр, учень Никонівська загальноосвітня школа та його тезка з Гришковецької гімназії Шеренгівський Олександр. Обидва отримали дипломи переможців та мобільні телефони.

Ксензук Діана (Хажинська ЗОШ), Олійник Марія та Настя Вох (Гришковецька гімназія) вибороли почесне друге місце, а разом із ним дипломи та набори для юних художників.

Заохочувальні призи дісталися Мерзлікіній Аліні – Великонизгірецька школа, Панчук Уляні – Райківська школа, Минчук Валентині – Никонівська школа, Цакоєвій Єлізавєті – Семенівська школа, Тарасюк Віталіні – Романівська загальноосвітня школа, Цегельнику  Віталію – Гришковецька гімназія, Калінкіній Вероніці – Никонівська школа, Калінкіній Вікторії – Никонівська загальноосвітня школа, Науменко Марії – Швайківська школа, Шевчук Єлизаветі – Гришковецька гімназія та Попку Луці – Семенівська загальноосвітня школа.

“Наші діти є багатогранними цікавими особистостями, талановитими та неповторними. І завдання нас, дорослих, підтримувати та розвивати їхні таланти та здібності. Саме тому мною було підтримано проведення цього конкурсу. Впевнений, що кожен дитячий малюнок, в якому зібрані тепло, щирість та любов маленьких сердець, подарують радість кожній жінці”, – зазначив Олександр Ревега.

З малюнків переможців конкурсу, завдяки народному депутату, було видрукувано  понад п’ять з половиною тисяч вітальних листівок, що розійдуться Житомирщиною зі щирими словами вітання для прекрасної половини людства.

Інна Солодка