Додому НОВИНИ Влада і громада Олександр Ревега: Моя партія – це жителі мого округу!

Олександр Ревега: Моя партія – це жителі мого округу!

430
ПОДІЛИТИСЬ

Дорогі мої виборці Андрушівського, Бердичівського, Попільнянського, Ружинського районів та міста Бердичева!

От і підходить до завершення чергова виборча кампанія. Незважаючи на мої заклики та обіцянки опонентів, вона була дуже брудна та складна. На мене та на мою сім’ю «вилито», і переконаний – ще вилито буде ще більше у ці останні дні, дуже багато замовного бруду. Намагаються придумати історії, які не співпадають з дійсністю. Розповідають про злочини, які я вчиняв, про багатомільйонні розкрадання з бюджету, про зміну політичних уподобань. Більшість із Вас отримали протягом попередніх тижнів не одне таке смс-повідомлення. Знаю, що такі звинувачення – це ще не крапка.

Чи вірити всьому, у чому мене пробують дискредитувати опоненти – вирішувати кожному з Вас особисто. Я завжди був, є і буду відкритим для Вас, я завжди був і залишатимусь з Вами незалежно від обставин. Ви бачили і бачите мене таким, як я є. Вся моя робота, всі мої декларації, інформація про статки – абсолютно відкрита. Так само кожен має змогу ознайомитися і з інформацією про використання тих коштів, які я направляв на місця – на ремонт садочків чи доріг, будівництво амбулаторій чи дитячих майданчиків. Моїм завданням було «вибити» ці кошти у держави, спрямувати їх у кожне село чи місто. Далі – я відношення до них не мав, і це дуже легко перевірити.

Звинувачують: включивши свій вплив, депутат спрямовував бюджетні кошти на свої підприємства. Це – неправда. Наведу невеликий приклад. У 2018 році на ремонти доріг з бюджетів усіх рівнів у Житомирській області та Державного дорожнього фонду було спрямовано близько 800 мільйонів гривень. І лише 25 мільйонів гривень з них – освоїло підприємство «Шляхово-будівельне управління №35», співвласником якого я є. То про який вплив може йти мова? Коли б він дійсно був, на це підприємство «заходили» б сотні мільйонів гривень, а не 25. Більшість доріг, які ремонтувалися у вас протягом останніх років робило не «ШБУ-35», а зовсім інші підприємства, до яких я не маю жодного відношення. Більше того – навіть у Бердичівському районі, який «приписують» мені як людині, яка в ньому проживає, «ШБУ-35» програло більшість тендерів на ремонт доріг.

Я ніколи і нікому не говорив, що є бідною людиною, завжди пишався і пишаюся тим, що створив «з нуля» кілька успішних великих підприємств, на яких дав роботу сотням людей. Як депутат – я не маю права зараз впливати на господарську діяльність цих підприємств. Тому ще на початку своєї каденції, відповідно до законодавства, я передав ці підприємства в управління іншим особам. Проте, щоб уникнути зайвих спекуляцій, наголошу: хоч і не впливаю зараз на ці підприємства, але я залишаюся їх співвласником, що абсолютно дозволено законом.

Тому, зверну увагу на ще одну деталь. Часто говорять: «депутат заробив», «підприємство депутата заробило», наприклад, ті ж 25 мільйонів гривень. Та це – маніпулювання інформацією. «ШБУ-35» дійсно отримало ці 25 мільйонів гривень. Але за ці гроші воно закупило для ремонту дороги – пісок, щебінь, асфальт, пальне для транспорту, заплатило заробітну плату працівникам і податки. Реальний залишок складає – 5-6%. Тож, порахувати реальний чистий заробіток підприємства не складно. Але і він не йде мені у кишеню. Бо з цих зароблених коштів ще треба знайти можливість відремонтувати техніку, яка ламається, закупити нове обладнання і т.п.

Чи мають підґрунтя ті звинувачення, які Ви отримували в смс, чи які розповсюджують окремі мої опоненти, відповідь дало Національне агентство запобігання корупції (НАЗК), створення якого я підтримував (так само як і НАБУ, спеціалізованої антикорупційної прокуратури, Державного бюро розслідувань та Антикорупційного Суду). Протягом трьох місяців цього року – 12 лютого по 12 травня – НАЗК проводило повну перевірку моїх декларацій про доходи, моєї роботи, впливу на ті чи інші підприємства. Перевіряли не тільки мене, але й доходи членів моєї родини, перевіряли абсолютно всі підприємства, де є хоч невеличка частка моєї власності. Висновок НАЗК – жодних порушень, недоліків, зловживань, корупції не виявлено.

Тому ті звинувачення, якими мене нині засипають, щоб дискредитувати у ваших очах, нехай залишаються на совісті тих, хто їх поширює. Ми здогадуємося, хто за цим стоїть. Очевидно, що для масової розсилки таких смс-повідомлень потрібно значні фінансові ресурси або підтримку державних силових структур, а також повний доступ до бази телефонних номерів усіх мешканців округу, у тому числі – мобільних номерів. Ніхто з Вас не задумувався: а звідки ті, хто шлють смс-звинувачення, дізналися Ваш номер? І ми після цього ще говоримо про те, що прийдуть нові обличчя і змінять державну систему? Якщо вони, ще не почавши своєї діяльності, вже діють з порушень, з доступу до Ваших персональних даних, то що буде далі з їхнього боку – уявити складно.

Хоча, у всьому цьому «чорному піарі» бачу і свій позитив. Вважаю, що його поширення – це намір оцінити мою багаторічну роботу у якості депутата. Найближчі конкуренти знають, що я впевнено перемагаю, а тому намагаються мене просто очорнити. Всі ми знаємо, що не критикують і не звинувачують тільки того, хто нічого не робить.

За всі свої справи я відповідаю і намагаюсь робити лише добро. Люди рвуться до влади, нехтуючи моральним принципам. Це показує, що їм не цікаво, що думають люди та чого вони хочуть. Для них головне – посада та гроші.

Я ж пропоную зовсім інший підхід. Де головною рушійною силою є народ та експертне середовище. Я вважаю, що краще за людей ніхто не знає, що їм потрібно. А вся ця «чорнуха» нехай буде на совісті тих людей, які її замовляють.

Перед тим, як Ви зробите остаточний вибір, запам’ятайте: підтримуючи президентські ініціативи, я йду на вибори як самовисуванець, не є і не був протягом останніх років членом жодної партії. Ні від кого не залежу. За мною ніхто не стоїть, ні якийсь впливовий олігарх, ні партія, які будуть вказувати що робити.

Моя партія – це жителі мого округу № 63 – мої земляки!

Я діяв, дію і буду діяти виключно у їхніх інтересах!