Додому НОВИНИ Влада і громада Олександр Ревега: “Не відступлю, поки не доб’юся цього!”

Олександр Ревега: “Не відступлю, поки не доб’юся цього!”

363
ПОДІЛИТИСЬ

Народний депутат України Олександр Ревега неодноразово допомагав і продовжує допомагати своїм землякам. Завдяки активній роботі Олександра Ревеги місто і район постійно отримують додаткові кошти, які розподіляють на різні необхідні видатки і завдяки яким оновлюється матеріально-технічна база закладів Бердичева та району.
Важливим для Олександра Ревеги стало і питання будівництва 60-квартирного багатоповерхового будинку по вулиці Братів Міхеєвих. Багатоповерхівку, квартири якої згідно плану Міністерства оборони України мають стати житлом для військовослужбовців, почали зводити цьогоріч весною.

Директор будівельної компанії ТОВ “ФБК ЛУЧ” з міста Києва Юрій Коваль тоді журналістам розповідав і про замовника будівництва, яким виступає Подільське управління капітального будівництва МО України, і про кошторис будівництва, який складає 26 мільйонів гривень, і про тендер на 15 мільйонів гривень, які вже були виділені.

Та жителі мікрорайону “Червона гора” через деякий час почали обговорювати дане будівництво, мовляв, воно призупинилось і ніхто нічого там не робить. Техніку з місця  будівництва забрали, лежать завезені будматеріали, стоять сторожки, а звуків і руху робітників, що свідчило б про активну роботу, годі й чути та бачити.
Поки містом ширяться різного роду чутки, розмови про “як завжди” і подібне, Олександр Ревега вирішив діяти рішуче. На пленарному засіданні Верховної Ради України він виступив перед депутатами зі зверненням до Міністерства оборони і Прем’єр-міністра Володимира Гройсмана вжити заходів щодо будівництва даного житлового будинку.

У своєму виступі наш земляк зазначив, що в Бердичеві в районі Червоної гори дислокуються 26-та артбригада, новостворена військова частина сил спецоперацій, автобат та інші, а тисячі їхніх військовослужбовців не мають житла і стоять за ним у черзі. Депутатом було направлено багато запитів і звернень до Кабміну стосовно цього питання і у 2016 році було виділено з державного бюджету кошти на будівництво будинку для військових.

“У квітні 2017 року мною було направлено запит до міністра оборони, щоб він дав відповідь, у якому стані нині знаходиться будівництво і які кошти на нього були спрямовані. Отримав відповідь, що на будівництво було виділено 18,8 млн. грн. і що у 4-му кварталі 2017 року будинок планують здати в експлуатацію. Інформую, що будівництво нині там не проводиться. Більше того, там навіть не завершили зведення фундаменту”, – зазначив Олександр Ревега у своєму виступі. Народний депутат закликав Міністерство оборони вжити всіх заходів, щоб відновити дане будівництво  і щоб Володимир Гройсман особисто взяв під контроль дану ситуацію. Також він ще раз нагадав усім, що легендарна і відома усім 26-та артилерійська бригада однією із перших відправилась захищати цілісність та суверенітет України.

У коментарі на власній сторінці у соціальній мережі “Фейсбук” Олександр Ревега теж висловив свою думку з приводу даної ситуації: “Наші військові, котрі захищали і захищають рідну Україну, повинні бути впевненими у надійному і захищеному тилу, у тому, що їхні сім’ї не микатимуться закутками, а матимуть власне житло. Не відступлю, поки не доб’юся цього! І одним лише будинком на Червоній Горі у Бердичеві справа не обмежиться”.