Додому НОВИНИ Влада і громада Олександр Ревега привітав ветеранів праці

Олександр Ревега привітав ветеранів праці

401
ПОДІЛИТИСЬ

Відзначати День міста Бердичева наприкінці червня – традиція, започаткована декілька років тому. Сьогодні місто святкує 579-у річницю з дня заснування. І так само традиційно ця святкова подія розпочинається з відзначення людей, чий трудовий стаж сягнув позначки у півстоліття. Традицію відзначення ветеранів праці започаткували рівно десять років тому – у 2009-у портрети перших 23-х бердичівлян з’явились на Алеї трудової слави, аналогів якої мабуть немає у всьому світі.

Нині, як і десять років тому, цей день став гарною нагодою для того, щоб подякувати ветеранам праці за їх внесок у розвиток нашої країни загалом та Бердичева зокрема. Подякувати за їх мудрість і доброту, вкотре наголосити, що місто пишається їх здобутками. І цього року до Алеї трудової слави вписали 26 нових імен, за якими стоїть самовіддана, невтомна праця і нелегкий життєвий шлях.

Поряд із Управлінням праці і соціального захисту населення у четвер ветеранів вітали представники міської влади та виконавчого комітету, народний депутат України Олександр Ревега, працівники Управління праці, артисти міського Палацу культури імені О.Шабельника. На адресу ветеранів із вуст присутніх лунали слова вдячності, шани та гордості за те, що більш як 50 років ці люди віддали самовідданій праці у різних сферах діяльності міста та заслужили почесного звання “Ветеран праці”.

Історію трудового шляху кожного з ветеранів озвучила ведуча заходу, а представники влади дарували не лише посмішки винуватцям свята, а й гучні оплески. Адже бердичівські ветерани – представники того покоління, яке не пасувало перед труднощами, тримало удари долі та до сьогодні зберігає віру у добро та любов навколишнього світу. Вони не лише здолали життєві перепони, але й стали гідним прикладом для нащадків – жителів нашого міста.

Присутній на заході народний депутат України Олександр Ревега зазначив: “Ці люди – гордість Бердичева. А я гордий тим, що особисто знайомий з кожним з них. Своєрідним рекордсменом року став Іван Вербівський, який має трудового стажу понад 56 років, і досі працює. Гідний приклад для наслідування! Нині Алея трудової слави чествує 156 бердичівлян-трудівників. Далі буде! Адже Бердичів – це місто мудрих, талановитих і працьовитих людей!”

Анатолій Горобчук.