Додому НОВИНИ Влада і громада Олександр Ревега: і прийняття рішень, і перевірка їх реалізації

Олександр Ревега: і прийняття рішень, і перевірка їх реалізації

704
ПОДІЛИТИСЬ

Виконання функцій народного депутата передбачає не лише участь у законотворчій роботі під час пленарних засідань у Верховній Раді. Це також безпосередня участь у перевірці тих питань, які перебувають у стадії свого вирішення, реалізації.

Так, Олександр Ревега нещодавно особисто перевірив стан виконання поточного середнього ремонту окремих ділянок автомобільної дороги загального користування місцевого значення Андрушівка – Червоне – Закутинці. Нині тривають ремонтні роботи на виїзді з селища Червоне у напрямку села Забара. А загалом цього року має бути відремонтовано понад три з половиною кілометри автодороги.

Щоправда, під час огляду робіт був виявлений не зовсім приємний момент – цією автодорогою постійно курсують вантажні автомобілі, які перевозять цукровий буряк до Червонецького цукрокомбінату. Все б добре, але вага окремих вантажівок значно перевищує допустиму для такого автошляху. Виникає закономірне питання: на скільки вистачить відремонтованої дороги, якщо ставитись до неї не по-господарськи? Що ж, є над чим задуматись депутату.

Тема ремонту автошляхів продовжилась у Тереховому на Бердичівщині. Нині тут розпочався поточний ремонт дороги загального користування місцевого значення Хажин – Терехове, що у Семенівській ОТГ. Довжина ділянки, що потребує ремонту, становить три кілометри. Питання її ремонту стояло давно, але лише спільні зусилля народного депутата Олександра Ревеги та голови обласної державної адміністрації Ігоря Гундича зрушили це питання з мертвої точки.

Нині ремонтні роботи в розпалі. Олександр Ревега разом із головою громади Наталею Семенюк, в.о. старости Володимиром Юзефовичем та керівниками району Софією Томашевською і Петром Яригіним оглянули на місці хід виконання робіт.

Але не лише станом автошляхів опікується депутат. У ході робочої поїздки цими вихідними він відвідав дошкільний навчальний заклад села Рея. Як зазначив Олександр Ревега, йому приємно було відзначити, що кошти, а це 200 тисяч гривень, виділені два роки тому на проведення капітального ремонту, використані по-господарськи, грамотно.

Завідуюча дитсадком Ніла Гоша провела своєрідну екскурсію просторими, світлими класними кімнатами і дитячими спальнями, розповіла про проблеми і перспективи навчального закладу.

Не забуває Олександр Ревега й про найбільший скарб свого округу – людей, що стояли у витоків трудової слави Бердичівщини. Минулої п’ятниці спільно з головою районної ради Софією Томашевською та головою райдержадміністрації Петром Яригіним депутат відвідав ветерана Другої світової війни, мешканця села Рея Бердичівського району Дмитра Юхимовича Коляду та привітав його з гарним ювілеєм – 95-річчям. Щира подяка з вуст народного депутата, побажання міцного здоров’я зігріли серце сивочолого ветерана, чий героїчний життєвий шлях є гідним прикладом для наслідування сучасній молоді.

Прес-служба народного депутата України.