Додому НОВИНИ Олександр Ревеrа взяв участь у нагородженні переможців “Меморіалу Віталія Лонськоrо”

Олександр Ревеrа взяв участь у нагородженні переможців “Меморіалу Віталія Лонськоrо”

402
ПОДІЛИТИСЬ

Традиційне свято спорту – XXVI Міжнародні змагання зі стрибків у висоту “Меморіал Віталія Лонського” відбулись у Бердичеві. У цих змаганнях взяли участь спортсмени з України та Туреччини.

Перед початком змагань відбулася церемонія відкриття турніру, в якій взяли участь міський голова Василь Мазур, народний депутат України Олександр Ревега, головний тренер збірної України з легкої атлетики В’ячеслав Тиртишник, старший тренер зі стрибків збірної України з легкої атлетики Олександр Романюк, начальник Управління національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської обласної державної адміністрації Світлана Гресь та заслужений тренер України Семен Донський.

По завершенню офіційної церемонії розпочалась основна частина змагань. На майданчик спершу вийшли представниці гарної статі, серед яких – дві спортсменки з Туреччини.

Змагання серед жінок відбувалися цікаво та з видимою напругою, адже кожна з них намагалась показати достойний результат. Отже, після напруженої боротьби перше місце здобула одна з найсильніших висотниць України Оксана Окунева (Миколаїв). Її результат – 192 сантиметри, що дещо менше її ж рекордного результату на цих змаганнях у 2014 році. Друге місце з результатом 189 сантиметрів виборола Юлія Чумаченко також з Миколаєва, а третє з результатом 186 сантиметрів зайняла киянка Ірина Геращенко.

На старт серед чоловіків вийшло тринадцять спортсменів, серед яких – двоє гостей із Туреччини. Відразу троє бердичівлян складали конкуренцію прибулим на турнір  стрибунам – це Чемпіон світу Юрій Крімаренко, а також молоді та амбітні Дмитро Нікітін та Віктор Лонський (онук видатного тренера).

Цього року молодість та амбітність здобули перемогу над досвідом – до трійки призерів увійшли як Нікітін, так і Лонський, а Крімаренко, на жаль, залишився поза п’єдесталу. Отже, маємо такі показники: третє місце з результатом 223 сантиметри посів Віктор Лонський, друге – учасник із міста Кропивницький Дмитро Яковенко (також 223 сантиметри але за більшу кількість спроб), а заслужене перше місце з результатом 226 сантиметрів здобув бердичівлянин Дмитро Нікітін – один із наймолодших учасників змагань. Це його перша перемога на бердичівському турнірі, маємо надію, що й не остання.

Завершився Міжнародний турнір зі стрибків у висоту “Меморіал заслуженого тренера СРСР та України В.О. Лонського” церемонією нагородження переможців та призерів. Нагородження проводили міський голова Василь Мазур, народний депутат України Олександр Ревега, помічник народного депутата України Олександра Ревеги – Віталій Березовенко, державний тренер національної збірної України з легкої атлетики В’ячеслав Тиртишник. Як зазначив Олександр Ревега, “підтримував і буду підтримувати турнір зі стрибків у висоту, присвячений пам’яті видатного тренера В.О. Лонського. У Бердичеві ці міжнародні змагання проводяться вже 26-й раз. І щоразу учасники та гості міста приємно вражені рівнем їх організації. Цього року Бердичів і школа Лонського тріумфували! Бажаю нашій школі Лонського подальшого процвітання!!!”