Додому НОВИНИ Культура Олесь Коляда – переможець VI Всеукраїнського літературного конкурсу ім. Леся Мартовича

Олесь Коляда – переможець VI Всеукраїнського літературного конкурсу ім. Леся Мартовича

11
ПОДІЛИТИСЬ

Осінь здавна є часом, коли підводять підсумків року, що минає. Така традиція існує і в культурному середовищі, коли на різноманітних конкурсах визначають кращих з кращих.

Ця осінь принесла чергову перемогу для талановитого бердичівлянина – українського композитора Олеся Коляди. Нещодавно славному земляку вручили нагороду VI Всеукраїнського літературного конкурсу ім. Леся Мартовича в номінації «Кращий композитор».

У конкурсі, який відбувся у Львові, взяли участь 446 творчих особистостей з різних регіонів України, а також – з інших держав. Після підведення підсумків відбулась урочиста церемонія нагородження, участь у якій взяв і композитор-переможець. У Палаці мистецтв культурної столиці України Олесь Коляда співав свої патріотичні пісні, присвячені мужнім українським воїнам-захисникам, і презентував твір «Присвята Львову» на вірші поетеси Галини Фесюк.

У нелегкий воєнний час композитор продовжує творити на пісенному фронті. Він надихає і мотивує інших невичерпним ентузіазмом, готує нові видання та пише музику не «під сукно». Пісні Олеся Коляди розлітаються Україною і знаходять свого слухача.