Додому НОВИНИ Влада і громада ОНУФРІЄНКО НАТАЛІЯ: ЗА ЖИТТЯ І ЗАРАДИ ЛЮДЕЙ

ОНУФРІЄНКО НАТАЛІЯ: ЗА ЖИТТЯ І ЗАРАДИ ЛЮДЕЙ

962
ПОДІЛИТИСЬ

Заради людей, а не власної користі – такого життєвого принципу дотримується депутат Бердичівської міської ради ОНУФРІЄНКО НАТАЛІЯ. Відкрита, наполеглива, впевнена та принципова голова міського осередку політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» знає, якою мати бути Бердичівська міська об’єднана територіальна громада, аби тут хотілося жити, народжувати і виховувати дітей, працювати, мріяти та творити. Про «Картку жителя Бердичівської міської ОТГ», соціальний пакет, новації в транспорті і медицині, що пропонують ОНУФРІЄНКО НАТАЛІЯ та її команда, читайте далі.

Соціальний і медичний захист – передусім

Усі ми мріємо про рівні дороги, чисту воду, розвинену інфраструктуру та загалом високі стандарти життя. Але хоча б на мить задумаймось: є бердичівляни, неспроможні придбати мінімальний набір продуктів, сповна покрити заборгованість за комунальні послуги, забезпечити себе найнеобхіднішим. Запевняння про закінчення епохи бідності, гідну пенсію, як виявилося, – пусті слова. А широко розрекламована індексація пенсій – чергова обіцянка-пил. Тож ОНУФРІЄНКО НАТАЛІЯ та її команда пропонують: люди, які народилися в місті Бердичеві, селах Підгородному та Скраглівці або мешкають у згаданих населених пунктах протягом останніх 20 років, матимуть право отримати «Картку жителя Бердичівської міської ОТГ». «Наявність картки включає в себе певні привілеї. Зокрема, доплату до пенсій у розмірі від 600 до 1500 гривень. Мова йде про тих жителів Бердичівської міської об’єднаної територіальної громади, пенсія яких становить менше трьох тисяч гривень. І загалом ми говоримо про створення соціального пакету жителя Бердичівської міської ОТГ», – пояснює ОНУФРІЄНКО НАТАЛІЯ.

Де взяти кошти на такі цілі? ОНУФРІЄНКО НАТАЛІЯ, як заступник голови постійної депутатської комісії соціально-економічного розвитку, енергоефективності, бюджету, фінансів і цін, це знає. Тим паче, нескладно провести аналіз та дізнатися, скільки бердичівських пенсіонерів отримують пенсію менше трьох тисяч гривень. На думку ОНУФРІЄНКО НАТАЛІЇ, нескладні математичні підрахунки допоможуть зрозуміти, що необхідну суму знайти у міському бюджеті, тим більше вже об’єднаної громади, – цілком реально.

Засновниця Благодійного фонду «ОНУФРІЄНКО-ДІТИ» переконана, що бердичівляни, жителі сіл Підгородне та Скраглівка, яким виповнилося 60 років та більше, мають лікуватись у Бердичівській міській лікарні БЕЗКОШТОВНО, а саме усі ліки для лікування, аналізи, УЗІ та рентгени безкоштовно(!). «Децентралізація відкриває перед нами нові можливості та перспективи. Тож думаю, що у міському бюджеті знайдуться кошти, які б спрямовувалися на безкоштовне лікування тих, кому за шістдесят», – зазначає ОНУФРІЄНКО НАТАЛІЯ. Що ж стосується осіб працездатного віку, то у планах ОНУФРІЄНКО НАТАЛІЇ та її команди – створення комунального страхового по-лісу. «Сподіваюсь, що ця ініціатива буде реалізована в життя. Усі особи працездатного віку, які працюють офіційно, будуть сплачувати страхові внески. Вони накопичуватимуться. І коли людина захворіє, потрапить у лікарню, поліс повністю або частково перекриє витрати на придбання медикаментів», – зауважує депутат.

ОНУФРІЄНКО НАТАЛІЯ обіцяє зробити все для того, аби повністю відійти від практики так званих «благодійних внесків» у медичних закладах. «Що ж це за благодійність така, якщо йде мова про конкретну плату? Або послуга має бути безкоштовною, або платною, а не благодійністю за гроші», – переконана лідер міського осередку політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ». Якщо ж послуга платна, наприклад, певне дослідження чи аналіз, то для деяких категорій громадян вона буде безкоштовною. У рамках соціального пакету, запропонованого ОНУФРІЄНКО НАТАЛІЄЮ, та згаданої вище «Картки жителя Бердичівської міської ОТГ» буде передбачена певна кількість квот на здійснення безкоштовних досліджень. Хто матиме на це право? Особи з числа малозабезпечених родин, діти одиноких мам тощо.
А ще жінка планує створити у місті безкоштовну їдальню. «Хочу, щоб люди, які того потребують, пенсіонери, одинокі мами, малозабезпечені могли раз на день прийти сюди та поїсти. Воля Божа – підтримувати нужденних. Вірю, що Господь допоможе втілити цю ініціативу в життя», – говорить ОНУФРІЄНКО НАТАЛІЯ.

Транспорт та водозабезпечення

Депутат Бердичівської міської ради ОНУФРІЄНКО НАТАЛІЯ переконана, що у місті повинен курсувати комунальний громадський транспорт. А усі маршрутки зобов’язані встановити валідатори. «У громадському транспорті має бути чіткий облік. Зараз у цій сфері повна анархія», – переконана ОНУФРІЄНКО НАТАЛІЯ. Повертаючись до згаданої вище «Картки жителя Бердичівської міської ОТГ», зауважимо: у планах голови міського осередку політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» – аби на цій картці була певна кількість безкоштовних проїздів для пільгових категорій громадян. Зокрема, ОНУФРІЄНКО НАТАЛІЯ планує, щоб їх було 120 на місяць. Відтак, відпаде потреба у проведенні обстежень пасажиропотоків, компенсації перевізникам за пільговий проїзд громадян. Усе стане чітким та зрозумілим.

Що ж стосується комунальних маршруток, то перед тим, як курсувати містом, їм необхідно виграти конкурс на перевезення. ОНУФРІЄНКО НАТАЛІЯ, як помічник-консультант народного депутата України Юрія Павленка, переконана, що умови конкурсу мають бути прозорими, з дотриманням усіх законодавчих норм та правил. Спочатку йде мова про запуск комунального громадського транспорту на основні маршрути – перший та шостий. Згодом – і інші. «Громадський транспорт має працювати з дотриманням усіх норм та правил. У цьому питанні має бути жорстка політика влади. Сфера повинна працювати на користь громади, а не задля збагачення окремих людей», – наголошує ОНУФРІЄНКО НАТАЛІЯ.

Разом зі своєю командою депутат окреслила чіткий план дій і в напрямку покращення водопостачання в місті. «Стан наших мереж залишає бажати кращого. Скільки їм років, достеменно сказати важко. Часом прорив стається у таких місцях, які навіть не відображені на існуючих схемах. Те, що потрібно робити кардинальну заміну мереж, ні для кого таємниці не становить. Є різні програми, українські та європейські, заявки на участь в яких потрібно надсилати вже зараз. І на основі співфінансування втілювати у життя такий важливий для міста проєкт. Це справа не одного року, а багатьох. Йде мова про п’ять-десять років. Саме стільки часу потрібно, аби бердичівляни, нарешті, відчули позитивні зміни і з кранів текла вода, а не мул», – зазначила ОНУФРІЄНКО НАТАЛІЯ. Не варто забувати й про очисні споруди. Депутат нагадала про екологічну катастрофу, забруднену стоками річку. Вирішувати цю проблему потрібно негайно.

У планах ОНУФРІЄНКО НАТАЛІЇ – відновити подачу гарячої води у багатоповерхівки міста. «Деякі котельні міста стоять у напівзруйнованому вигляді. Є серед них і ті, що віддані під СТО чи гаражі. Їх потрібно повертати назад у комунальну власність міста або ж будувати нові. Встановлювати на них сучасне та енергоефективне обладнання. Знаю, це реально», – зауважує ОНУФРІЄНКО НАТАЛІЯ. На думку депутата, важливо, щоб комунальні підприємства міста переходили на альтернативні джерела енергії. А саме – встановлювали сонячні батареї. «Такі заходи допоможуть економити бюджетні кошти», – переконана депутат.

Запорука успіху – згуртована команда. І як лідер ОНУФРІЄНКО НАТАЛІЯ надихає своїх однодумців, навчає та навчається поряд із ними та у кожного з них. У разі перемоги на виборах жінка покаже, як потрібно працювати чесно та заради людей. «Існуючу систему потрібно змінювати. Тож я знаю, що в разі моєї перемоги на виборах відбудеться повне перезавантаження влади. Заступникам міського голови, начальникам управлінь та відділів – усім доведеться піти. Залишаться працювати звичайні співробітники. Хочеться, щоб прийшли нові люди, які знають, можуть та готові працювати. Призначати їх на посади будуть за відкритими конкурсами. Впевнена, вони доведуть, що є дійсно професіоналами своєї справи», – пояснила ОНУФРІЄНКО НАТАЛІЯ, яка прагне консолідувати зусилля, брати на себе відповідальність і приймати невідкладні рішення в інтересах громади.

ОНУФРІЄНКО НАТАЛІЯ – не просто лідер, громадський діяч, професіонал своєї справи. Вона очолює команду фахівців різних з сфер діяльності. З-поміж молодих кандидатів ОНУФРІЄНКО НАТАЛІЮ вирізняє те, що їй є з ким працювати, діяти та творити успішне майбутнє Бердичівської міської ОТГ.

Прес-служба депутата Бердичівської міської ради ОНУФРІЄНКО НАТАЛІЇ