Додому НОВИНИ Влада і громада Онуфрієнко Наталія – реальна загроза для провладних кандидатів

Онуфрієнко Наталія – реальна загроза для провладних кандидатів

559
ПОДІЛИТИСЬ

Рейтинг ОНУФРІЄНКО Наталії – кандидата у народні депутати України від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ по округу №63 – стрімко зростає.

Вона завжди була серед простих людей: допомагала, захищала інтереси, відстоювала права. З кожним днем, перемога Наталії ОНУФРІЄНКО стає все більш очевидною, та, аби завадити цьому, її опоненти не цураються жодних методів.

На одному із бердичівських інтернет видань 26 червня 2019 року було опубліковано статтю під назвою “Бердичівська кандидатка в депутати агітує за автономний Донбас”. Матеріал містить спотворену інформацію та скомпрометував ОНУФРІЄНКО Наталію. Вже того ж дня, кандидат у депутати почала отримувати погрози й згодом була змушена звернутися до правоохоронних органів.

ОНУФРІЄНКО Наталія погодилася розповісти редакції газети деталі ситуації, що склалася.

– Наталіє Анатоліївно, найбільше пересудів та обурення викликали слова “автономний Донбас”. Розкажіть нашим читачам, про Вашу передвиборну програму.

Головна мета ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ і моя, як представниці партії, – “зшити” країну, об’єднати людей сходу і заходу, півдня та півночі. Усі ми – українці, усі ми мріємо про мир. Але його досягнення потребує певних виважених та логічних кроків. Зокрема, надважливою є реалізація Мінських угод, одним із пунктів яких є надання автономного статусу Донбасу у складі України. Мова не йде про виключення цих територій чи щось подібне. У Донецькій та Луганській областях живуть громадяни України і вони важливі для нас, як і будь-який мешканець іншого регіону країни.

Навмисне вирвавши фразу з контексту, автор статті фактично дискредитував мене і мою програму. Але найгірше те, що подібні випадки розпалюють ворожнечу у суспільстві. Громада Бердичева збурена та не розуміє де правда, а де наклеп. Маю надію, що здоровий глузд переможе.

– Наталіє Анатоліївно, це правда, що після виходу статті Вам погрожували фізичною розправою?

Так. Мені надійшло декілька погроз, після чого я звернулася до поліції. Окрім моральної шкоди – наклеп та різного роду образи, що паплюжать мою честь та гідність, як громадянина України та жінки, існує реальна загроза моєму життю та життю моєї сім’ї. Це мій найбільший острах, що через політичні ігри людей без совісті та честі, мої рідні та близькі постраждають, а у мене двоє неповнолітніх дітей.

– До виборів залишилося дещо більше двох тижнів – передвиборна агітація як раз у розпалі, Ви багато їздите округом, спілкуєтеся з виборцями. Продовжите притримуватися свого плану зустрічей з людьми?

Без сумніву, я не залишу людей і їх проблеми без уваги, через погрози. Нікому не вдасться мене залякати. Я ніколи не відступлюся від мети ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ об’єднати Україну. Шкода, що автор статті зосередився лише на одному пункті моєї програми, тим паче, на його окремій частині. Моя передвиборна програма, це, перш за все, мир, соціальний захист громадян, створення гідних умов життя для кожного українця. Я завжди працювала та працюватиму заради добробуту людей. Ніколи не здамся!

Окрім створення суспільних хвилювань та небезпеки життю кандидата у народні депутати України, автор статті порушив законодавство, зауважують юристи. Так, відповідно до статті 74 Закону України “Про вибори народних депутатів України” засобам масової інформації, їх посадовим та службовим особам і творчим працівникам під час виборчого процесу у своїх матеріалах і передачах, не обумовлених угодами, укладеними відповідно до вимог частин п’ятої та десятої статті 72 і частин другої та сьомої статті 73 цього Закону, забороняється агітувати голосувати за або не голосувати за партії, кандидатів у депутати чи поширювати інформацію, яка має ознаки політичної реклами, безоплатно або яка оплачена з джерел, не передбачених законом, а так само поширювати будь-яку інформацію з метою спонукання виборців голосувати за або не голосувати за певного суб’єкта виборчого процесу.

ОНУФРІЄНКО: Я НІКОЛИ НЕ ЗДАМСЯ І МЕНЕ НЕ ЗАЛЯКАТИ. Я З ПРОСТИМИ ЛЮДЬМИ ДО КІНЦЯ. І КРАПКА!