Додому НОВИНИ Влада і громада Органи виконавчої влади та місцевого самоврядування долучилися до благородної справи

Органи виконавчої влади та місцевого самоврядування долучилися до благородної справи

447
ПОДІЛИТИСЬ

У рамках акції “Майбутнє лісу в твоїх руках” у вівторок, 4 квітня, благородну справу – висадку лісу, зробили на території Старосолотвинської сільської ради. Активними учасниками акції стали працівники Бердичівської райдержадміністрації та районної ради на чолі з керівниками району, представники Державної екологічної інспекції у Житомирській області, органів місцевого самоврядування, учні 10-11 класів місцевої школи, а також справжні фахівці з догляду за лісовими масивами – керівництво та працівники Бердичівського лісництва Романівського лісгоспу АПК.

Учасники акції висадили 12 тисяч саджанців сосни звичайної на площі 1,5 гектара. Слід зазначити, що даний захід був запланований заздалегідь. “Ділянка, на якій проводиться висадка, була підготовлена лісниками ще з осені минулого року. У розсаднику лісництва з насінини шишки виріс саджанець, якому, наразі, 1-1,5 роки. Гарантовано, що 90% саджанців приймуться”, – зазначив головний лісничий Леонід Волинець.

Директор ДП Романівського лісгоспу АПК Іван Мельник повідомив: “На території лісгоспу під лісом знаходиться 183 га засадженої площі, вільних площ майже не залишилося. Щороку до акції ми залучаємо Державну екологічну службу. Нам також допомагають органи влади, ми ділимося досвідом, допомагаємо знаннями, саджанцями і пошуком землі для посадки дерев”.

“Знаряддя, за допомогою якого робимо ямку для саджанця носить назву “Меч Колісова”, і на сьогоднішній день іншого людство не вигадало”, – про це посадовцям і дітям розповів лісник Олександр Хайнацький, перед тим як приступити до роботи. Він також проінформував про дану ділянку, вид лісової культури та показав технологію посадки лісу.

“Надзвичайно важливо, що сьогодні тут зібралися різні структури і органи управління. На цьому заході кожен має чудову можливість власними силами посадити невеликий ліс, а діти, які допомагають, через роки з гордістю зможуть заявити, що вони теж зробили для свого села і планети добру справу. Усі ми отримали унікальну можливість багато чому навчитися і разом зробити світ кращим”, – наголосив голова Бердичівської райдержадміністрації Едуард Томашевський.

Долучайтеся до акції “Майбутнє лісу у твоїх руках”, не будьте байдужими, будьте свідомими громадянами, не залишайте після себе сміття. Пам’ятайте, екологічно чистий ліс – запорука здоров’я і гармонії не лише нинішнього покоління, а й майбутніх.

Прес-служба райдержадміністрації