Додому Вітання Орлу Андрію Івановичу – 70 років!

Орлу Андрію Івановичу – 70 років!

616
ПОДІЛИТИСЬ

orel_321 листопада відзначає 70-річний ювілей зірка, без перебільшення, Поліського спорту, вчитель Озадівської школи Андрій Іванович Орел.

Свої перші спортивні досягнення Андрій Іванович здобув у Народицькому районі, де тривалий час працював вчителем фізичного виховання та початкової військової підготовки. Збірні команди з різних видів спорту, фахово підготовлені ювілярем, неодноразово здобували перемоги на районних та обласних змаганнях. А сам Андрій Іванович був “цементом”, воротарем районної команди, яка брала постійну участь в обласних змаганнях. Немає жодного райцентру Житомирщини, де б не побував він з футбольною збірною. Добре знають його в Київській області та Білорусії, коли впродовж більше двадцяти років проводився турнір “Дружби” братніх народів.

Переїхавши в 90-х роках на Бердичівщину, Андрій Іванович працював в школах району. Сьогодні його робота та спортивні  досягнення пов’язані з Озадівкою. Тут, завдяки його сприянню, проводяться районні та міжобласні змагання з волейболу, тут його поважають, цінують, рівняються  й возвеличують, адже А.І.Орел заслужив повагу від односельців, спортивної громадськості району.

Шановний ювіляре, дозвольте низько вклонитися Вам за Вашу плідну працю на благо рідного краю, людей, які Вас оточують, спортивної когорти молоді та ветеранів, яким Ви віддаєте всі свої сили, знання, досвід, торуєте тверду дорогу у майбутнє спорту, до великих спортивних перемог.

Переконаний, що завтра, в колі родини, люблячої дружини Зінаїди Олександрівни, доньки Любові, першокласника Максимка, друзів Ви почуєте багато ніжних і теплих слів за працю, за відданість обраній професії, за любов до родини, за те, що Вас шанують й поважають. Зі святом, з ювілеєм, шановний Андріє Івановичу!

Сергій Мазуренко,
редактор Брусилівської районної газети “Відродження”
за дорученням спортивної громадськості,
друзів Народицького та Брусилівського районів.