Додому НОВИНИ Освітні заклади Бердичівського району до навчального року готові

Освітні заклади Бердичівського району до навчального року готові

844
ПОДІЛИТИСЬ

З метою забезпечення організованого початку 2016 – 2017 навчального року, на виконання розпорядження голови Бердичівської райдержадміністрації “Про створення комісії з перевірки готовності навчальних закладів району до нового 2016-2017 навчального року”, наказу відділу освіти “Про перевірку готовності навчальних закладів району до початку 2016-2017 навчального року”, у Бердичівському районі було здійснено об’їзд дошкільних навчальних закладів, загальноосвітніх шкіл та закладів позашкільної освіти.

До складу комісії увійшли: представники райдержадміністрації, районної ради, районного відділу освіти, керівництво Держпродспоживслужби в Бердичівському районі, представники Бердичівського МРВ УДСНС у Житомирській області, відділу Держнагляду за дотриманням санітарного законодавства.

Під час об’їзду особлива увага приділялася покращенню стану матеріально-технічної бази закладів освіти району. Були оглянуті харчоблоки, їдальні, котельні, спортивні і актові зали, приміщення і території закладів. Також спеціалістами перевірено стан протипожежної та електробезпеки, підготовку до осінньо-зимового опалювального періоду, наголошено на ефективному використанні енергоресурсів. Не оминула увагою комісія і зроблені ремонти у школах і дошкільних навчальних закладах. Було відмічено, що класи, кабінети та групи оздоблені відповідно до вимог, адже зовсім скоро сюди для навчання завітають діти.

IMG_5609_1Представниками відділу освіти були переглянуті річні плани роботи школи, правила внутрішнього трудового розпорядку, наявність куточків з охорони праці, державної символіки тощо.

20160706_123246“Слід зазначити, що колективи навчальних закладів із залученням батьківських громад, а також коштів, що були передбачені в кошторисі відділу освіти, спонсорської допомоги здійснили достатньо клопітку роботу до початку навчального року. Зокрема, проведені поточні ремонтні роботи класів, ігрових та спальних кімнат, приміщень шкіл та садочків. Протипожежний та санітарний стан, за висновками комісії, є задовільним. Отже, заклади освіти Бердичівського району готові до нового навчального року”, – повідомила перший заступник голови райдержадміністрації Тетяна Наумчук.

Прес-служба райдержадміністрації