Додому НОВИНИ Влада і громада Освітяни Бердичівського району отримали 315 сучасних хромбуків від компанії Google та ООН

Освітяни Бердичівського району отримали 315 сучасних хромбуків від компанії Google та ООН

140
ПОДІЛИТИСЬ

Війна, яка розпочалася по всій території України 24 лютого, внесла корективи у звичне життя мільйонів українців, змусивши адаптуватися до важких умов воєнного стану. Попри це вищим керівництвом країни у співпраці з нашими іноземними партнерами вживаються усі необхідні заходи, аби стабілізувати ситуацію та по можливості максимально сприяти відновленню життєдіяльності держави.

Належна увага приділяється галузі освіти та забезпеченню якісного, а головне – безпечного освітнього процесу у закладах середньої освіти. На території України триває реалізація ініціативи «Ноутбук кожному вчителю», започаткованої Міністерством освіти спільно з компанією Google та за підтримки Організації Об’єднаних Націй з питань освіти і культури ЮНЕСКО.

За цією програмою тисячі українських вчителів вже отримали кілька тисяч хромбуків для можливості організації проведення інтерактивних занять та дистанційного навчання. Активну участь у проєкті брала і наша Житомирська область. Завдячуючи підтримці та сприянню Житомирської обласної військової адміністрації, десять територіальних громад Бердичівського району отримали 315 нових хромбуків, які допоможуть вчителям налагодити освітній процес.

Освітяни Бердичівського району щиро вдячні за підтримку, адже значна кількість закладів освіти у зв’язку з відсутністю укриттів вимушена працювати у дистанційному режимі. Надана сучасна комп’ютерна техніка допоможе зробити онлайн навчання більш доступним та якіснішим для здобувачів освіти.