Додому НОВИНИ Освітяни-профспілчани ЗОШ № 6 у Карпатах

Освітяни-профспілчани ЗОШ № 6 у Карпатах

382
ПОДІЛИТИСЬ

Ось і підійшов до завершення навчальний  рік, настав час відпусток та відпочинку. Незважаючи на те, що немає оздоровчих путівок, педагоги  знаходять можливість подорожувати Україною. У червні 2018 р. за сприяння заступника міського голови В.В. Адаменко та начальника управління освіти і науки С.В. Басюк була організована екскурсія до Карпат. Наш колектив на чолі з директором Л.В. Патій та головою профспілкового комітету І.А. Шевчук вирушив у путь.

Неповторна природа відразу вразила мальовничими краєвидами і незвичайно яскравою рослинністю. Працівники милувалися дивовижними гірськими схилами та високими смереками. Відпочивальники були приємно вражені привітністю карпатчан і їх говором. Приваблювали своєрідні риси в культурі та побуті місцевих жителів. Гуцули – одна з найяскравіших складових українського етносу, яка зберегла свою самобутність й досі. Свіже повітря у Карпатах влітку – це панацея для мешканців міст. Хвилини, проведені в цих краях, не забуваються. Ранком можна побачити дивовижні хмарки, які літають над головою та торкаються дахів будинків, а ввечері – насолодитися теплом і затишком. Карпати дають наснагу, спонукають до міркувань і навіюють мрії.

Де синії гори, де гори Карпати,
Туман в полонинах пливе…
Карпати, Карпати, зелені Карпати
Навік полонили мене

Дмитро Луценко

З екскурсії ми поверталися з незабутніми враженнями, приємними спогадами та оригінальними сувенірами. Подорож виявилася цікавою і насиченою, а природа – надзвичайно мальовничою.

Колектив ЗОШ №6 висловлює подяку голові міськкому профспілки працівників освіти і науки А.М. Цвєтковій та підприємцю А.М. Савчуку  за допомогу в організації екскурсійної поїздки до Карпат. Також хочемо відмітити водія В.О. Фурзікова за гарну організацію екскурсійної програми і добре знання маршруту. Такі пізнавальні мандрівки наштовхують на нові творчі ідеї, їх матеріали можна використати в навчально-виховній діяльності.

І.А. Шевчук,
голова профспілкового комітету ЗОШ №6.