ПОДІЛИТИСЬ

25-грудня в Будинку культури с. Осиково відбулися вечорниці до Нового року та Різдва Христового. Головними героями вечора були Оксана (Пендюр Діана) та Семен (Стасюк Юра), в ролі хазяйки була художній керівник с. Никонівка Ковальчук Л.С. та в ролі куми Одарки директор БК с. Осиково Туманевич Л.В., а також на вечорницях були присутні дівчата Гончар Аліна, Ганоль Каріна, Ціхоцька Тетяна та в ролі жіночок директор БК с. Никонівка Кирилюк Т.О., завідуюча клубом с. Хмельове Заморська В.С., Пухальська Я.Т., Слісарчук І.О. На вечорницях звучали колядки, щедрівки. По закінченню Новорічних вечорниць під живий звук була дискотека у виконанні М. Мінича.

А 30 грудня відбулося свято для молодших жителів села: “Новий рік близенько збираймося скоренько”.

Учасники художньої самодіяльності привітали всіх присутніх з Новим роком та Різдвом Христовим та подарували казкове дійство, як діти на передодні Нового року заблукали в лісі. Дійовими особами були: Чернюк Н., Харковець О., Молчанов Г., Молчанова А, Ратушнюк Л., Чухрай І., Лисюк В., Кузьміна В., Унгурян 3., Лужецька С., Лужецька І., Костецька У, Черкасова Н. в ролі Діда Мороза та Снігуроньки були Унгурян М., Вітюк М. Всі присутні від Діда Мороза та Снігуроньки отримали солодощі.

Працівники Будинку культури дякують спонсорам народному депутата Верховної Ради Ревезі О.В. підприємцям Лужецькому Б.В., Цивінському В.В., директору ТОВ “Агро-Норм” Унгурян І.М.

Батьки Молчанова О. та Ратушнюк О.