Особливий гість

Особливий гість

199
0
ПОДІЛИТИСЬ

Уже не вперше на запрошення керівника благодійної організації “Відкрите серце”, що у селі Озадівка поблизу Бердичева, Петра Миколайовича Залізного, Житомирщину відвідав дуже особливий, кольоровий, веселковий, пречудовий гість з далекої Америки – Лінн Флатен. Цей чоловік у минулому пілот, який уже у відставці, обрав собі служити діткам, переодягаючись клоуном. Будучи дитячим місіонером, а ще дуже доброю і щирою людиною, знаючи, які скрутні часи зараз в Україні, Лінн за власний кошт прибув до нашої країни, щоб поділитися радістю спасіння.

Показуючи різного роду фокуси та експерименти, Лінн приносить діткам радісні посмішки, веселі розваги і подаруночки, як смішний, милий клоун. Закордонний гість розповідав дітям біблійні історії про народження Христа та спасіння через голгофу.

У неділю, 4 лютого 2018 року, особливий гість побував на ранковому богослужінні помісної Бердичівської церкви “Філадельфія”, де послужив діткам недільної школи. Після обіду в супроводі єпископа по Житомирщині Української вільної церкви християн євангельської віри Олексія Володимировича Забєліна, який, до речі, усю неділю супроводжує гостя й перекладає з англійської на українську, побували на богослужінні у церкві “Філадельфія” смт. Романів, де також послужив діткам недільної школи. Ну а вже починаючи з понеділка Лінн відвідав дитячий садочок та початкові класи в Озадівці, потім були дитячий садочок і школа Скраглівки, Мирославки, Маркушів, школа №17 м. Бердичів, Центр реабілітації “Насіння надії”. Завершили у суботу поїздкою у Гришківецький інтернат.

Загалом 860 дітей мали нагоду насолоджуватися виступами клоуна. Після цього наш особливий гість повертається до себе додому, щоб піднакопити кошти та ще повернутися в Україну, бо дуже любить серед будь-яких незгод та негараздів робити добрі, приємні речі, щоб бачити усміхненими обличчя людей, а особливо дітей.

Валерій Влачига.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ